Tierra Verde Osvěžovač vzduchu Zimní snění 100ml

Akční cena

Katalogové číslo: 31255

Příjemně vůně tohoto osvěžovače vnese pohodu i do pošmourných a chladných dní.

199,00 Kč
Sleva 25%
149,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu Zimní snění 100ml

Osvěžovač vzduchu bez umělých parfémů a dalších syntetických látek vhodný zejména do interiérů. Jeho příjemnou vůni si můžete vychutnat doma, v práci i ve sdílených prostorách (čekárny, recepce, šatny). Pokud se vám zalíbí, nabízíme ji i jako směs éterických olejů.

Jste promrzlí a unavení? Vykouzlete si zimní idylu, stačí pár stříknutí osvěžovače. Kombinace pomeranče, koření a borovicové pryskyřice pomáhá relaxovat, odplavit napětí a užívat si odpočinek. Připomene vám svařené víno, pečení cukroví a poklidné zimní večery.

Základem této kompozice vůní je příjemně sladká a osvěžující pomerančová silice, která prozáří den a zvedne náladu. Doplňují ji výrazné vůně tropického koření – hřebíčku a skořice, které působí hřejivě, uvolňují a zahání únavu. Aroma borovicové pryskyřice dodává této směsi zemitost a přenáší nás z horkých krajů do ztichlého, zasněženého lesa.

Použití:

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Neaplikujete prostředek na tělo.

Složení:

Líh denat., voda, pomerančová, hřebíčková, skořicová a borovicová silice v biokvalitě (Citrus Sinensis, Eugenia Caryophyllus, Cinnamomum Cassia, Turpentine), d-limonen, eugenol, cinnamal, linalool.

Bezpečnost:

Obsahuje: d-limonene, eugenol, cinnamal.

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice. V případě požáru: K uhašení použijte práškový hasicí přístroj / písek / oxid uhličitý. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

drazdive horlave