Týden opravdových plen

Týden opravdových plen je výjimečná slevová a osvětová akce, která se zaměřuje na propagaci používání látkových plen pro děti. Tato akce vznikla jako reakce na rostoucí povědomí o negativních dopadech jednorázových plen na životní prostředí a zdraví dětí.

Akce se koná každoročně již více než 25 let, probíhá po celé České republice i v mnoha zemích světa a trvá týden. Během této doby mohou zájemci zakoupit nejen látkové pleny a příslušenství za zvýhodněné ceny a zároveň se dozvědět více o tématu ekologického mateřství a udržitelného životního stylu.

V rámci celotýdenní akce probíhají nejrůznější prodejní akce a jsou pořádány besedy, workshopy, soutěže, kurzy, přednášky a diskuse s odborníky, kteří se zabývají tématem látkových plen a ekologického mateřství. Účastníci se mohou seznámit s různými typy látkových plen, jak s nimi pracovat, jak je prát a skladovat, jakou úsporu finančních prostředků a zdrojů používání látkových plen přináší a různé další výhody pro dítě, rodinu a životní prostředí.

Týden opravdových plen je ve světě známý jako Reusable Nappy Week (dříve Real Nappy Week). Cílem akce je šířit povědomí o ekologických a udržitelných alternativách k jednorázovým plenám a ukázat rodičům, že používání látkových plen může být jednoduché, ekologické a finančně výhodné. Tato akce je úžasnou příležitostí pro výměnu zkušeností mezi rodiči a odborníky a podporuje ekologické mateřství jako součást udržitelného životního stylu.

top2024

U nás si vybere každý, nabízíme široký sortiment látkových plen i ekologických jednorázových plenek, doplňků k přebalování i spoustu dalších přírodních a ekologických produktů pro celou rodinu. Přijďte i Vy nakupovat na náš e-shop www.ekobroucek.cz a ušetříte!

Na Vaše dotazy ohledně výbavy, používání látkových plen či péče o ně rádi odpovíme na našem chatu, anebo nám můžete zavolat na telefonní číslo +420 725 792 797 či napsat mail na eshop@ekobroucek.cz.