Výměna zboží

Naším cílem je zákazník spokojený s naším produktem a proto je možné ve většině případů provést výměnu zboží za zboží vhodnější pro zákazníka. Tuto výměnu je však nutné individuálně posoudit a ověřit, proto nás prosím kontaktujte na mailu info@ekobroucek.cz nebo tel. +420 725 792 797.

Stav výrobku musí splňovat podmínky pro vrácení zboží, tj. zboží nesmí být používáno, poškozeno apod. Je však možné je vyzkoušet. Prosíme o vrácení všeho příslušenství, etiket a obalu, které byly k výrobku připevněny či přiloženy, mohou být i odstřižené či rozlepené.

Náklady na dopravu v takovém případě nese zákazník. Výměna zboží, z jiného důvodu než je reklamace, není ze zákona podporována. Tímto není dotčeno právo spotřebitele odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní.

V případě výměny si zákazník může vybrat alternativní výrobek dle aktuální nabídky a zákazník případně doplatí rozdíl mezi vyměňovanými výrobky, je-li takový. Doplatek případného rozdílu cen může prodávající požadovat před odesláním zboží zákazníkovi. Případný přeplatek v případě výměny zboží za levnější vrátí prodávající na účet zákazníka.

Zákazník hradí veškeré náklady související s dopravou vyměněného zboží k zákazníkovi.