Sweet Dreamers Teploměr bezkontaktní s barevným displejem

Doprodej

Katalogové číslo: MLREV701

Bezkontaktní infračervený teploměr pro vysoce přesné a rychlé měření teploty těla nebo různých povrchů.  

1 290,00 Kč
Sleva 40%
774,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Teploměr bezkontaktní

Bezkontaktní měření teploty je nejen bezpečné, ale také hygieničtější. Po nasměrování teploměru na cíl ze vzdálenosti 1 až 5 cm snadno získáte výsledky teploty do 2 sekund. Náš pokročilý infračervený teplotní senzor s vysokou citlivostí zajišťuje vysoce přesné odečty a poskytuje Vám klid, že své rodině poskytujete tu nejlepší možnou péči. Rozsah měření teploměru je mezi 0°C - 100°C. Náš teploměr může uložit až 50 naměřených hodnot, o hodně více než jiné teploměry na trhu! To znamená, že máte klid, když budete moci sledovat VŠECHNY své členy rodiny na jediném zařízení.

Bezkontaktní infračervený teploměr na čelo / tělo obsahuje nejnovější technologii sensoru, která byla schválena pro přesnost a spolehlivost.

Používání je tak snadné - vše, co musíte udělat, je namířit teploměr na čelo / tělo, zmáčknout spoušť a na velkém snadno čitelném LED displeji se okamžitě zobrazí přesné hodnoty teploty.

Pomocí našeho systému smajlíků a změn barevného podsvícení Vám umožní rychleji a náležitě jednat vždy, když teploměr identifikuje horečku.

Při normální teplotě má displej zelenou barvu se smajlíkem - což Vám dá jistotu, že je vše v pořádku.

Pokud je teplota nad normálním rozsahem, na displeji se zobrazí žlutá nebo červená barva se smutným obličejem.

Je také skvělý pro noční použití, protože podsvícený LCD displej je snadno čitelný i ve tmě - není tedy třeba dítě budit, abyste zkontrolovali jeho teplotu!

Zvukovou signalizaci lze také snadno ztlumit, aby Vaše dítě nebudila.

Teploměr2 různé režimy měření teploty: těla nebo předmětů a přepínání režimů měření je snadné. Teploměr tedy může nejen měřit tělesnou teplotu dětí nebo dospělého (dokonce i domácí mazlíčky!), ale může také měřit teplotu předmětů, jako je dětské mléko, voda do koupele, jídlo atd.

Teploměr je dodáván s praktickým cestovním pouzdrem, které Vám pomůže udržet teploměr v čistotě.

Vyžaduje 2x baterie AAA - NEJSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY

Schváleno CE0598

Součástí balení je návod v českém jazyce