Petit Lulu Maxi/noční plena Fluffy Organic Kamarádi z lesa PAT

Akční cena

Katalogové číslo: PL0309

Klidné sny a komfort i větším dětem zaručí kalhotková bambusová látková maxi noční plena Petit Lulu. V přírodním provedení Fluffy Organic jsou navíc plenky ještě šetrnější k citlivé dětské pokožce!

629,00 Kč
Sleva 15%
535,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Barva: béžová , hnědá , žluto-oranžová
  • Značka: Petit Lulu
  • Zapínání: patentky

Popis

Petit Lulu Maxi/noční plena Fluffy Organic Kamarádi z lesa PAT

Klidné sny a komfort i větším dětem zaručí kalhotková bambusová látková maxi noční plena Petit Lulu. Plena je oproti jednovelikostním kalhotkovým plenám větší a o dost savější, je proto vhodná na noc a pro větší děti. Maxi noční plena obsahuje vždy vkládací plenu dlouhou (3 vrstvy) a vkládací plenu krátkou (4 vrstvy). V přírodním provedení Fluffy Organic jsou navíc plenky ještě šetrnější k citlivé dětské pokožce!

Extra savá kalhotková plenka je vhodná cca od 7 kg váhy dítěte až po nočník.

Kalhotková plena

Kalhotková plenka od 7-16 kg váhy dítěte. Pomocí zmenšovacích patentek upravíte kalhotky přímo na míru na velikost S, M, L.

vnější vrstva: 95% bio bavlna, 5% elastan
výplň a vnitřní vrstva: 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio)

Vkládací pleny

Slouží ke zvýšení savosti kalhotkové pleny. Dlouhá vkládačka se připíná pomocí patentku a krátká vkládačka je na vložení pro velmi „učůrané děti“.

složení: 60% viskóza (bambus), 40 % bavlna (bio)

Na kalhotkovou plenu je třeba použít nepromokavé svrchní kalhotky.

Fluffy Organic

Fluffy Organic představuje propojení jemnosti (Fluffy) a přírodních vlastností (Organic) bambusovo-biobavlněného froté, což plenky činí ideálními pro děti s alergiemi či ekzémem. Oproti klasické kolekci jsou pleny měkčí a jemnější, což oceníte především po více praních. Savostí jsou na tom obě kolekce podobně.

petit_lulu_praci_symbol_save