Ochrana popruhů XKKO Organic - Mint

Katalogové číslo: 82634

" Drobná nezbytnost, která uchrání popruhy Vašeho nosítka  případně autosedačky, před slinami dítěte. Brzy zjistíte, že se většina malých dětí po prvním umístění do nosítka s nadšením zakousne do popruhů. Naše návleky XKKO Organic tak ochrání popruhy, před jejich ušpiněním nejen od slin, ale i zbytků jídla. "

ochrana_popruhu

169,00 Kč
Sleva 5%
160,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Ochrana popruhů XKKO Organic - Baby Pink

Drobná nezbytnost, která uchrání popruhy Vašeho nosítka  případně autosedačky, před slinami dítěte. Brzy zjistíte, že se většina malých dětí po prvním umístění do nosítka s nadšením zakousne do popruhů. Naše návleky XKKO Organic tak ochrání popruhy, před jejich ušpiněním nejen od slin, ale i zbytků jídla.

BIO bavlněná froté ochrana popruhů autosedačky nebo nosítka XKKO Organic, je vyrobena z mimořádně kvalitního "zero twisted" froté s certifikátem GOTS.

Složení zaručuje návlekům XKKO Organic výjimečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z biobavlněného froté, jsou velmi jemné a extrémně savé. Návleky XKKO Organic  jsou hygienické, nezpůsobují alergickou reakci. Zapínají se na suchý zip.

Každé balení obsahuje za tuto cenu 2ks ochrany popruhů.  Návleky jsou vhodné pro většinu nosítek a dětských autosedaček.

Technické informace:

Počet kusů v balení:  2ks

Rozměr:  15x21cm

Plošná hmotnost: 420gr./m2

Složení:  100% BIO bavlna ( s certifikátem GOTS )      

Způsob tkaní:  froté

Péče:

Doporučujeme prát v automatické pračce na 40 stupňů Celsia v mírném pracím cyklu.
Před prvním použitím chrániče popruhů vyperte. Perte zapnuté.
Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku.
Doporučujeme používat standartní prací prostředky.  Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky.
Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

 prac_symboly_baleriny