Intenzivní péče Hyaluronové sérum 15ml, Saloos

Akční cena Tip na dárek

Katalogové číslo: SAL1301

Kombinace dvou druhů kyseliny hyaluronové pro okamžité a zároveň dlouhodobé omlazení pleti.

243,00 Kč
Sleva 18%
199,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Hyaluronové sérum 15ml

Obsahuje vyvážený komplex dvou druhů 100% kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek přípravku. Její nejvyšší možná koncentrace okamžitě hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a dokáže minimalizovat drobné jizvy. Chrání buňky před oxidativním stresem a působí proti podráždění pleti. Patentovaný anti-age komplex Fucocert dokáže podpořit regeneraci pokožky a vrátit jí svěžest i zářivý vzhled. Sérum má lehkou konzistenci a díky tomu se rychle vstřebává. Nanáší se ráno a večer na vyčištěnou pleť jako podklad pro další péči, kterou podporuje a současně neruší žádnou vůní.

Jak správně používat Hyaluronové sérum, abychom docílili nejlepšího efektu?

1. Nanášejte ráno i večer na předem vyčištěnou pleť.

2. Nepřehánějte dávkování. Opravdu stačí jen velmi málo. Nanesete-li více, pleť sérum nevstřebá a utvoří se vám na pokožce lepkavý "film" z nevstřebaného séra.

3. Nanášejte nejlépe na vlhkou pleť (doporučujeme použití květinovou vodu).

4. Jakmile ucítíte, že sérum zasychá, naneste na pleť regenerační obličejový olej. Pleť tak zůstane dokonale hydratovaná a hydratace se v ní udrží mnohem déle! (Regeneračního obličejového oleje přidáváme podle typu pleti a obvykle stačí jen pár kapek).