Fusak DE LUXE Outlast® pudrová kašmírový prošev/pudrová

Katalogové číslo: LA900d600838d00

Fusak DE LUXE Outlast® je nový model dětského fusaku značky Little Angel®. Stejně jako ostatní modely fusaků této značky, obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který upravuje teplotní klima uvnitř fusaku.

3 199,00 Kč
Sleva 5%
3 039,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Fusak DE LUXE Outlast®

Fusak DE LUXE Outlast® je nový model dětského fusaku značky Little Angel®. Stejně jako ostatní modely fusaků této značky, obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který upravuje teplotní klima uvnitř fusaku. Tento fusak se běžně používá od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima. Fusak má otvory pro pětibodové zapínání, na zadním díle je protiskluzová podložka, aby v kočárku dobře držel a nesklouzával. V nepříznivém počasí je možné fusak stáhnout kolem hlavičky pomocí druků a gumičky s brzdičkou. Gumičku pak skryjete do kapsičky, aby neohrožovala bezpečnost dítěte. Fusak zdobí umělá kožešina kolem hlavičky, která je atestována a lze jí odepnout. Pro zvýšení bezpečnosti při pobytu venku za snížené viditelnosti, jsou použity bezpečnostní prvky např. reflexní zip, reflexní paspule na předním díle. Tento fusak má pětibodový upínací systém. Vhodný pro děti od narození do 3 let.

Materiál:

100% Polyamid, PU zátěr/Outlast® /100% Polyester/ 100% Polyester.

Rozměry:

zkrácená/zúžená verze: 90 x 45 cm; prodloužená/zúžená verze: 100 x 45 cm; prodloužená/rozšířená verze: 100 x 50 cm; rozložený fusak na podložku: 100 x 90 cm. Hřejivost: do - 10°C.