FreeWater Náhradní těsnící gumička k láhvi

Akční cena

Katalogové číslo: FW301

Náhradní těsnící kroužek v bílé barvě. Vhodné na láhve FreeWater i Zdravá lahev.

25,00 Kč
Sleva 52%
12,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

FreeWater Náhradní těsnící gumička k láhvi

Náhradní těsnící kroužek v bílé barvě. Vhodné na láhve FreeWater i Zdravá lahev. Balení 1 ks.

Dlouhodobé používání láhve FreeWater může vést k mírnému opotřebení pružného těsnícího kroužku na víčku láhve. Pokud Vám láhev začíná protékat, je potřeba vyměnit těsnící kroužek ve víčku a tím vrátit láhvi její původní funkčnost.

Návod na výměnu těsnění ve FreeWater láhvi

Staré těsnění v láhvi vyjmete tak, že víčkem opakovaně silně bouchnete o stůl, případně použijete k vytažení těsnění nějaký tenký nástroj. Nové těsnění vložíte do drážky pomocí např. obráceného konce kávové lžičky, příborového nože apod. Láhev zašroubujete, těsnění se "usadí" a láhev FreeWater je opět připravena pro používání.

Materiál:

FreeWater láhev včetně příslušenství je vyrobena z certifikovaného polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely, splňuje veškeré EU normy a nařízení pro zdravotní nezávadnost. Je testovaná a neobsahuje žádné škodlivé látky jako jsou bisfenol A-B, ftaláty, změkčovadla apod.

Vyrobeno v ČR.

O značce FreeWater:

FreeWater vyvíjí a distribuuje ekologicky šetrné, zdravé a vysoce kvalitní produkty.
Od roku 2005 jsou aktivní a úspěšní na zahraničním trhu. Spokojení zákazníci, FreeWater-Fanoušci, kupují Zdravé FreeWater produkty nejen v Německu, Rakousku a Dánsku, ale i v celé řadě dalších evropských zemí.
Zdravé FreeWater produkty jsou praktické výrobky pro každodenní použití. Vyrábí se z materiálů užívaných ve zdravotnictví, tedy bez změkčovadel, těžkých kovů, ftalátů, bisfenolu A či jiných toxických látek.
Potiskují se barvivy vhodnými pro styk s potravinami, atestují se dle nejnovějších evropských norem.
Firma nezahlcuje trh dalšími zbytečnými produkty, které nikdo nepotřebuje a které Vám vnucuje nákladná a všudypřítomná reklama. Produkty FreeWater Vás přesvědčí samy – svojí kvalitou a praktičností.
Všechny Zdravé FreeWater produkty jsou vyrobené výhradně v České republice a velice úspěšné nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí. Zdravé FreeWater produkty hodnotí zahraniční zákazníci jako nejlepší ve své kategorii (např. německý ÖKO-Test, tj. německá obdoba českého dTestu).
Zdravé FreeWater produkty jsou vyvinuté a určené nejen pro děti a maminky, nýbrž pro všechny, jež kladou důraz na zdravý a aktivní životní styl.
V nabídce naleznete bohatý sortiment značky FreeWater lahve, svačinové boxy.