FreeWater Náhradní zátka k láhvi

Katalogové číslo: FW302

Náhradní zátka v různých barvách. Vhodné na láhve FreeWater.

Vyberte: Barva.

Barva:
25,00 Kč
Sleva 8%
23,00 Kč
25,00 Kč
Sleva 8%
23,00 Kč
25,00 Kč
Sleva 8%
23,00 Kč
25,00 Kč
Sleva 8%
23,00 Kč
25,00 Kč
Sleva 8%
23,00 Kč
25,00 Kč
Sleva 8%
23,00 Kč
25,00 Kč
Sleva 8%
od 23,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Barva: bílá , červená , oranžová , růžová tmavá , zelená , žlutá
  • Značka: FreeWater

Popis

FreeWater Náhradní zátka k láhvi

Pro případ potřeby barevného odlišení lahví, nebo období, kdy ostré dětské zoubky zdeformují zátku natolik, že už nedokáže láhev FreeWater spolehlivě utěsnit, si můžete objednat i samostatnou zátku. Vyhnete se tak nákupu celé nové láhve.
Výhodou je možnost takto barevně odlišit láhve sourozenců, kamarádů a spoluhráčů v týmu.

Zátku vyměníte tak, že ji otočíte do pozice "OPEN" a následně silou vytáhnete zcela ven. Náhradní zátku pak zatlačíte zpět na její místo.

Ve výběru zvolte, prosím, požadovanou barvu.

Materiál:

FreeWater láhev i příslušenství je vyrobeno z certifikovaného polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely, splňuje veškeré EU normy a nařízení pro zdravotní nezávadnost. Vše je testované a neobsahuje žádné škodlivé látky jako jsou bisfenol A-B, ftaláty, změkčovadla apod.

Vyrobeno v ČR.

O značce FreeWater:

FreeWater vyvíjí a distribuuje ekologicky šetrné, zdravé a vysoce kvalitní produkty.
Od roku 2005 jsme aktivní a úspěšní na zahraničním trhu. Spokojení zákazníci, naši FreeWater-Fanoušci, kupují Zdravé FreeWater produkty nejen v Německu, Rakousku a Dánsku, ale i v celé řadě dalších evropských zemí.
Zdravé FreeWater produkty jsou praktické výrobky pro každodenní použití. Vyrábíme z materiálů užívaných ve zdravotnictví, tedy bez změkčovadel, těžkých kovů, ftalátů, bisfenolu A či jiných toxických látek.
Potiskujeme barvivy vhodnými pro styk s potravinami, atestujeme dle nejnovějších evropských norem.
Nezahlcujeme trh dalšími zbytečnými produkty, které nikdo nepotřebuje a které Vám vnucuje nákladná a všudypřítomná reklama. Naše produkty Vás přesvědčí samy – svojí kvalitou a praktičností.
Všechny Zdravé FreeWater produkty jsou vyrobené výhradně v České republice a velice úspěšné nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí. Zdravé FreeWater produkty hodnotí naši zahraniční zákazníci jako nejlepší ve své kategorii (např. německý ÖKO-Test, tj. německá obdoba českého dTestu).
Zdravé FreeWater produkty jsou vyvinuté a určené nejen pro děti a maminky, nýbrž pro všechny, jež kladou důraz na zdravý a aktivní životní styl.
V naší nabídce naleznete bohatý sortiment značky FreeWater lahve, svačinové boxy.