Anticellulite gel 150ml, Missiva

Katalogové číslo: 0124

Anticellulite gel s rostlinnými výtažky obsahuje aktivní látky z Buxusu a Anýzu, které napomáhají odstraňovat příznaky celulitidy.

450,00 Kč
Sleva 5%
427,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Missiva Anticellulite gel s rostlinnými výtažky 150ml

Anticellulite gel obsahuje aktivní látky z Buxusu a Anýzu, které napomáhají odstraňovat příznaky celulitidy. Jejich účinek je podporován extraktem listů Révy vinné, který podporuje prokrvení pokožky, extraktem z květu Ibišku, který obsahuje mnoho AHA kyselin pro zlepšení vzhledu pokožky. Dále obsahuje hydratační složku a Lemon Tea Tree olej pro jeho antiseptické a vonné účinky. Alkohol pro prokrvení pokožky a Menthol pro prokrvení pokožky a mírný chladivý pocit. Bez parfému a konzervačních látek.

Sedavý způsob života, genetické dědictví a nedostatečné kalorické bilance způsobují ukládání energie ve formě triglyceridů (tuků).
Tato tuková rezerva vytváří nevzhledné shluky tukových buněk = celulitida.

Obsažené aktivní látky:

  • Aktivují rozklad triglyceridů v klidu – bazální lipolýza až o 57 %
  • Zvyšují rozklad triglyceridů ukládaných působením zvýšené hladiny adrenalinu vyvolané stresem, vysilujícím cvičením, atd. až o 36 %
  • Zabraňují ukládání triglyceridů po příjmu potravy až o 96 %
  • Rozpouští již uložené triglyceridy až o 95 %

Návod k použití:

Gel nanášejte na předem očištěnou pokožku, nejlépe dvakrát denně. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. Jen k zevnímu použití. Nepoužívejte pro děti mladší 3. let. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě do 25°C.

Složení:

Aqua, Alcohol denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propanediol, Fisetin, Rubus Idaeus, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1,Glycerin, Vitis Vinifera, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Carbomer, Backhousia Citriodora Leaf Oil, Menthol, Sodium Hydroxide, Citral, Limonene