Anavy Easy Fialka PAT

Katalogové číslo: 702205

Rostoucí plena "vše v jednom" štíhlého střihu pro snadné přebalování.

515,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Barva: fialová , fuchsiová
  • Značka: Anavy
  • Zapínání: patentky

Popis

Anavy Easy na patentky Fialka

Rostoucí plena "vše v jednom" štíhlého střihu pro snadné přebalování. Skládá se z nepromokavých kalhotek a velmi savých bambusových jader.

Není potřeba nic dokupovat!

Vlastnosti plenky:

Plena "vše v jednom"  pro snadné přebalování. Poroste s vaším dítětem díky jednoduchému systému patentků. Plena se skládá z nepromokavých, ale velmi prodyšných kalhotek a dvou bambusových savých jader s vysokou absorbcí. Proti protečení chrání jemné gumičky v pase a kolem nožiček.

Velikost

Plenku lze použít pro děti od 4 kg do cca 15 kg.

Jak používat?

Pro děti do 6 kg doporučujeme do kalhotek vložit pouze jedno krátké savé jádro, později savost pleny zvýšíte použitím dlouhého savého jádra či obou jader naráz. Můžete si také doukoupit samostatná savá jádra na výměnu, když nepromokavé kalhotky nebudou znečištěné.

Anavy Easy umožňuje snadné přebalování v jednom kroku -- žádné složité skládání, žádné svrchní kalhotky.

Savá jádra nejsou do nepromokavých kalhotek všitá, ale připíná se pomocí jedné patentky, což umožňuje efektivní praní, rychlé schnutí a přizpůsobitelnou savost. Pokud nejsou znečištěny kalhotky, lze měnit jen savá jádra, což umožňuje velmi ekonomické přebalování.

Savá jádra lze dokoupit samostatně, k jedné plence je vhodné dokoupit 2 sady savých jader (sada = dlouhé + krátké savé jádro).

Plenka se zapíná na patentky nebo suchý zip, výška sedu je nastavitelná s pomocí šesti patentků v přední části plenky, takže padnou novorozeným miminkům i starším batolatům. Součástí plenky jsou dvě připínací savá jádra ze tří vrstev bambusového froté, která lze složit dle potřeb dítěte (více vpředu pro chlapečky a děti, co leží na bříšku či lezou, doprostřed pro holčičky a chodící batolata). Kolem nožiček a na zádech má plenka jemné gumičky, které netlačí, ale obsah plenky spolehlivě udrží uvnitř. V oblasti rozkroku je plenka příjemně štíhlá, takže chodícím dětem nepřekáží v pohybu.

Míry:

  • pas: 22 - 56+ cm
  • stehno: 12 - 34+ cm
  • sed: 34 - 46 cm
  • hmotnost dítěte: od narození do cca 15 kg (záleží na proporcích dítěte)

Materiál:

  • savá jádra - 80% viskóza (bambus), 20% polyester (z recyklovaných PET lahví)
  • vnitřní vrstva (podšívka) - 100% polyester
  • vnější vrstva - Air+ 100% polyester s polyuretanovým zátěrem

air-plus-final
Air+ je unikátní materiál s membránou s vysokou prodyšností a vynikající nepromokavostí (prodyšnost RET 10 Pa.m2/W a voděodolnost >10 000 mm). Je vyroben v Evropě (z větší části přímo v ČR) v pestré škále vzorů pouze pro značku Anavy.
Díky vysoké prodyšnosti je někdy možné pozorovat vlhkost na vnější straně kalhotek, která je způsobena kondenzací vodních par. Nejedná se o vadu materiálu.

Všechny materiály jsou certifikované pro děti do 3 let. Použitá gumička neobsahuje latex.

Na plenkách mohou být značky z výroby, které po vyprání zmizí.
Plenky jsou navrženy a vyrobeny ČR.

Péče:

Praní plenky Easy 2015

Plenky dosáhnou maximální savosti po několika vypráních. Doporučujeme prát na 60°C, použit pleny skladovat na sucho v kyblíku. Sušit můžete volně i v sušičce na šetrný program. Nepoužívejte aviváž ani bělidla na bázi chloru. Sůl na skvrny či agresivnější prací prostředky mohou způsobit blednutí barev a potisků.

Barva patentků a lemování se může lišit od barvy na fotografii. Vždy jsou zvoleny barevně ladící patentky.

anavy_easy_vnitrek