Weleda Citrusové osvěžující mýdlo 75g

Novinka Akční cena

Katalogové číslo: W3302

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO 6/2024

Sprchové mýdlo s bambuckým máslem a osvěžující vůní. Pečujte o svou pokožku, hýčkejte smysly a minimalizujte množství plastového odpadu.

139,00 Kč
Sleva 10%
125,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Citrusové osvěžující mýdlo 75g

Pečujte o svou pokožku, hýčkejte smysly a minimalizujte množství plastového odpadu. Začněte svůj den povzbuzujícím impulsem pikantního zázvoru a svěžích tónů petitgrainu. Vůně tvořená 100% přírodními esenciálními oleji se díky horké páře rozvine, aby vám přinesla jedinečný harmonizující zážitek. Biologicky odbouratelná receptura 100% přírodního původu pečuje o vaši pokožku a zanechává ji čistou a provoněnou. Krémová pěna obohacená o organické bambucké máslo a rostlinný glycerin bude vaši kůži hýčkat a důkladně čistit - všechny benefity, na které jste u Weledy zvyklí, nyní získáte v tuhé podobě! Pěna se snadno oplachuje – můžete tak během sprchování vypnout vodu a trochu jí tím ušetřit!

Výhody:

Jedno mýdlo vydrží přibližně tak dlouho, jako dvě 150ml balení sprchových krémů od Weledy. Je baleno do papíru, který obsahuje minimálně z 55 % recyklované materiály a lze ho snadno znovu recyklovat. Čistá tak bude nejen vaše pokožka, ale také svědomí. Dermatologicky testováno.

Jak se používá:

Mýdlo napěňte, vmasírujte do pokožky a důkladně opláchněte. Po použití nechte mýdlo volně uschnout.

Složení:

Palmát sodný, Voda, Glycerin, Kokoát sodný, Vonné látky*, Linalool*, Bambucké máslo, Coconut Acid, Chlorid sodný, Citrát sodný, Kyselina fytová, Limonen*, Geraniol*, Kumarin*
*z přírodních éterických olejů

Hmotnost: 75g
Výrobce: Weleda