Polštářek - podhlavník pro novorozence Outlast® šedý melír

Katalogové číslo: LA900d600846e00

Podhlavník pro novorozence s termoregulačním materiálem Outlast® zabraňuje zploštění hlavičky. Drží hlavičku Vašeho miminka ve správně poloze.

369,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Polštářek - podhlavník pro novorozence Outlast®

Polštářek - podhlavník pro novorozence Outlast® je ušit z příjemného bavlněného úpletu s termoregulačním materiálem Outlast®, který vytváří ideální teplotní podmínky a omezuje pocení až o 40%. S podhlavníčkem z materiálu Outlast® bude mít Vaše miminko hlavičku vždy v suchu a teple. Nevyvolává alergické reakce a je inertní vůči plísním a bakteriím. Podhlavníček pomádá udržet hlavičku miminka ve správné poloze, je ergonomicky tvarovaný. Zabraňuje zploštění hlavičky miminka. Jeho použití je univerzální - můžete ho mít všude tam, kde miminko leží: v postýlce, v kočárku nebo v autosedačce. Je vhodný pro miminko od narození. Podhlavníčky jsou z obou stran potaženy termoregulačním materiálem Outlast® - z jedné strany teplejším, z druhé strany slabším. Pouze bílý podhlavníček má obě strany potažený slabším materiálem Outlast®. Vyrábí se v jedné univerzální velikosti.

Materiálové složení:

Vrchní strana: 67%Bavlna,29%CV"Outlast®",4%Elastan, výplň: 100%Polyuretanová pěna vysoká 3 cm (tato vrstva paměťové pěny rozloží stejnoměrně váhu a zabrání otlakům), spodní strana: 78%Polyester, 22%CV" Outlast ®".

Praní: na 30°C.