Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® krémová/medvídci

Akční cena

Katalogové číslo: LA900d600844a00

Fusak Exclusive Outlast® je ideální nejen do kočárku, ale také do autosedačky. Obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který vytváří ideální teplotní podmínky.

2 399,00 Kč
Sleva 10%
2 159,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Fusak Exclusive MAZLÍK vzor Outlast®

Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® je ideální nejen do kočárku, ale také do autosedačky. Obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který vytváří ideální teplotní podmínky. Fusak má otvory pro pětibodové zapínání, na zadní straně je protiskluzová podložka, aby fusak v kočárku dobře držel a nesklouzával. V nepříznivém počasí je možné fusak stáhnout kolem hlavičky pomocí druků a gumičky s brzdičkou. Gumičku pak skryjete do kapsičky, aby neohrožovala bezpečnost dítěte. Tento fusak se běžně používá od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima. Fusak můžete prodloužit a rozšířit. Je určen pro děti od narození do 3 let věku. Pro zvýšení bezpečnosti při pobytu venku za snížené viditelnosti, jsou použity bezpečnostní prvky např. reflexní zip, reflexní paspule a reflexní aplikace. 

Rozměry a materiál:

Rozměry: zkrácená/zúžená verze: 90 x 45 cm; prodloužená/zúžená verze: 100 x 45 cm; prodloužená/rozšířená verze: 100 x 50 cm; rozložený fusak na podložku: 100 x 90 cm. V obvodu se fusak po rozšíření připnutým pásem zvětší o 10 cm.

Materiál: 100% Polyamid, PU zátěr/50% Outlast® , 50% Polyester/100% Polyester

Hřejivost: do - 10°C. Praní v pračce na 40°C