Mandarinkovo-levandulový mycí balzám, Eoné 500 ml

Katalogové číslo: 4007.500

Mycí balzám do sprchy i koupele, pro zdravou pokožku, dobrou mysl a klidný spánek.
Udržuje pokožku vláčnou, hebkou.

1 232,00 Kč
Sleva 5%
1 170,00 Kč
1 232,00 Kč
Sleva 5%
1 170,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Mandarinkovo - levandulový mycí balzám

Pro dospělé i děti od 9 měsíců. Je vhodný i pro nastávající maminky od druhého trimestru. Přírodní, velmi šetrný balzám pro každodenní koupele, sprchování a mytí rukou. Mandarinka a tangerinka s BIO levandulí působí jako úžasný uvolňující a hladivý balzám na psychiku. Jsou vynikající pro neklidné nebo bázlivé děti, pro zklidnění před spaním, podporují dobré trávení a klidný spánek. Při umývání balzámem si pokožka zachová ochrannou lipidovou vrstvičku. Důsledkem toho je lepší přirozená ochrana pokožky proti vlivům vnějšího prostředí, ať již se jedná o chladové ataky nebo sluneční záření. Pokožka rukou zůstane vláčná.
Zdravé umývání Mandarinkovo-levandulovým balzámem je určené pro celou rodinu. Proto vám jej nabízíme i v netradičním rodinném balení.

Jak se používá:

Pro každodenní hygienu celého těla.

  • do koupele
  • jako sprchový balzám
  • na umývání rukou

Používáme několik kapek ve sprše na mokrou pokožku, nebo 1 lžíci balzámu do připravené lázně.

Koupel má trvat přibližně 15 až 20 minut.

Na ruce podobně jako mýdllo z dávkovače.

Kompletní složení:

Carotino olej, Silice z heřmánku žlutého, Silice levandule mailette BIO, Mandarinková silice, Silice z růže damašské OTTO, Santalová silice, Tangerinková silice, Lněný olej LZS, Olej z pšeničných klíčků LZS, Pupalkový olej, Sójový olej rostlina není GMO, Upravený olivový olej gentle, Lavandin BIO, Silice levandule úzkolistá BIO divoká 1800 m n.m.