ZDRAVÁ LAHEV® 0,7l - Kočka

Katalogové číslo: ZL0204

299,00 Kč
Sleva 5%
284,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Zdravá láhev® 0,7l

Zdravá lahev® na pití české kvality  je ideální na vodu, studené, teplé i sycené nápoje. Zdravé lahve jsou vyrobené z netoxických látek. Materiál je vyrobený speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Neobsahují ftaláty, změkčovadla, BPA a BPS vhodné i ohřev v mikrovlnné troubě (výkon 900W po dobu 2 minut).

Plně recyklovatelná, ekologicky šetrná.

Láhev se snadno udržuje, nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Stačí po běžném používání láhev vypláchnout horkou vodou a nebo dát do myčky, ale vždy nechat po mytí láhev dokonale vyschnout a skladovat otevřené. Pro nejvyšší péči lze láhev vyvařit na 100°C po dobu 5 minut.

Zdravou lahev® lze snadno plnit a čistit díky širokému otvoru. Jednotlivé části víčka je možné rozebrat a vyčistit zvlášť. Zátku lze vyjmout silnějším potáhnutím ven vzhůru. Pravidelně kontrolujte i těsnicí kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje.

Zdravou lahev® můžete používat spoustu let a přitom ji jednou za čas za pár korun „omladit". Zakoupením náhradních komponentů (kompletní víčko, hubice či těsnění) lze snadno a výrazně prodloužit její životnost. Tím šetříte své peníze i životní prostředí. V zimě i létě se hodí na míru šité neoprenové termoobaly, které Zdravou lahev® ochrání i proti mechanickým vlivům a zároveň udrží Váš nápoj v požadované teplotě.

Určena všem bez rozdílu (dětem, ženám, mužům, seniorům ..)

Unikátní český výrobek.

Náhradní díly které lze dokoupit:

Příslušenství:

  • Termoobal - slouží nejen pro uchování teploty nápoje, ale také jako ochrana samotné lahve např. před nárazy či jiným mechanickým poškozením.

Materiál:

  • polypropylen speciálně vyvinutý pro lékařské a farmaceutické účely

Velikost:

  • průměr 75 mm, výška 230 mm, váha 170 g

Zdravá lahev® vs. běžná PET lahev:

V běžných plastových nápojových lahvích lze často nalézt stopy zdraví nebezpečných látek.
Pijete své oblíbené nápoje z PET lahví? A víte, že PET lahve mohou obsahovat UV stabilizátory a různá změkčovadla? Tyto látky jsou potenciálně toxické.
Koupili jste si a používáte sportovní lahev vyrobenou v Číně? Jste si jisti, že tato Vaše lahev má zdravotní atest?
Pokud ne, může obsahovat zdraví velice nebezpečné látky, včetně Bisfenolu A.

Atesty:

Zdravá lahev splňuje nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami v rámci platné legislativy:
Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 38/2001 Sb. ze dne 19. ledna 2001 o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy ve znění pozdějších předpisů.
Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 ze dne 27. října 2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů. Nařízení komise (EU) č. 10/2011 ze dne 14. ledna 2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.
Zdravá lahev byla testována: Institut pro testování a certifikaci, a.s. Zlín, Atest č. 472104756

Video - hlavní výhody, příslušenství a údržby Zdravé láhve: