ZDRAVÁ LAHEV® 1l Pohyb

Katalogové číslo: ZL0406

Zdravá lahev® na pití české kvality je ideální na vodu, studené, teplé i sycené nápoje.

319,00 Kč
Sleva 5%
303,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

ZDRAVÁ LAHEV® 1l Pohyb

Zdravá lahev® na pití české kvality je ideální na vodu, studené, teplé i sycené nápoje. Lahev je vyrobená z unikátního medicínského materiálu, který neobsahuje ftaláty, změkčovadla, BPA, BPS a BPF. Jedná se o unikátní český výrobek, který je určený všem bez rozdílu - dětem, ženám, mužům i seniorům.

Lahev se snadno udržuje, nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Stačí po běžném používání lahev vypláchnout horkou vodou nebo dát do myčky, po mytí vždy nechat dokonale vyschnout a skladovat otevřené. Pro nejvyšší péči lze lahev vyvařit na 100°C po dobu 5 minut. Lze ohřívat i v mikrovlnné troubě.

Zdravou lahev lze snadno plnit a čistit díky širokému otvoru. Jednotlivé části víčka je možné rozebrat a vyčistit zvlášť. Zátku lze vyjmout ven silnějším potáhnutím vzhůru. Pravidelně kontrolujte i těsnicí kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje.

Lahev můžete používat spoustu let a přitom ji jednou za čas za pár korun „omladit". Zakoupením náhradních dílů lze snadno a výrazně prodloužit její životnost. Tím šetříte své peníze i životní prostředí. V zimě i létě se hodí na míru šité neoprenové termoobaly, které lahev ochrání a zároveň udrží déle Váš nápoj v požadované teplotě.

Náhradní díly, které lze u nás dokoupit:

Příslušenství:

  • Termoobal - slouží nejen pro uchování teploty nápoje, ale také jako ochrana samotné lahve např. před nárazy či jiným mechanickým poškozením.

Materiál:

  • medicínský polypropylen speciálně vyvinutý pro lékařské a farmaceutické účely

Velikost:

  • průměr 75 mm, výška 305 mm

Atesty:

Zdravá lahev® splňuje nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami v rámci platné legislativy:
Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 38/2001 Sb. ze dne 19. ledna 2001 o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy ve znění pozdějších předpisů.
Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 ze dne 27. října 2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů. Nařízení komise (EU) č. 10/2011 ze dne 14. ledna 2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.
Zdravá lahev® byla testována: Institut pro testování a certifikaci, a.s. Zlín, Atest č. 472104756

Video - hlavní výhody, příslušenství a údržby Zdravé lahve:

Související produkty