Ylang-Ylang koupelový olej, Eoné 200 ml

Katalogové číslo: 4094.200

Sprchový i koupelový olej pro relaxaci a hebkou pokožku celého těla. Ylang-ylang patří mezi známé afrodiziakální éterické oleje. Ideální koupel (sprcha) pro páry. Neměl by chybět na vaší dovolené :o)

Vyberte: Objem.

Objem:
250,00 Kč
Sleva 5%
237,00 Kč
435,00 Kč
Sleva 5%
413,00 Kč
435,00 Kč
Sleva 5%
413,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Eoné Ylang-ylang koupelový olej 200ml

Celkově uvolňující afrodisiakální mycí olej pro sprchování i koupele. Mycí olej pro sváteční chvíle relaxace a odpočinku – o samotě i ve dvojici. Ylang-ylangová silice propůjčuje tomuto oleji afrodisiakální účinky a spolu se silicí grapefruitovou celkově uvolňuje. Velmi kvalitní rostlinné oleje obsahují přírodní vitamín E, dodávají pokožce jemnost a hebkost, mají regenerační a uklidňující účinky. Silice z jehličí borovice je výborným pomocníkem pro dýchací cesty, svaly a klouby.

Jak se používá:

KOUPEL: 1-2 lžíce oleje do vany s příjemně teplou vodou. Koupel by měla trvat přibližně 20 minut. Již nepoužívejte mýdlo ani pěnu do koupele.

Tento mycí olej není vhodný v těhotenství vzhledem k jeho afrodisiakálním vlastnostem, ale může být velmi vhodným pomocníkem při porodu.

SPRCHOVÁNÍ:  používá se podobně jako sprchové gely. Na mokré pokožce po nanesení oleje a jeho rozetření rukou vytvoříte "mléko", kterým umyjete a úžasně provoníte pokožku. Nespěchejte, pokožka přijme výživné látky z olejů i jejich vůni.

Složení:

Silice Geranium rose BIO, Grapefruitová silice, Ylang-ylangová silice, Mandlový olej LZS, Slunečnicový olej LZS BIO, Sójový olej rostlina není GMO, Upravený olivový olej gentle, Borovicová silice, Silice lavandin, Extrakt z grapefruitového jádra