Yellow&Blue Čistící písek z mýdlových ořechů 1kg (sáček)

Katalogové číslo: 3202.1000

Jemný písek pro snadné a ekologické čištění keramických, porcelánových, smaltovaných, chromovaných a nerezových povrchů v kuchyni i koupelně. Ovoněný přírodní pomerančovou sillicí.

Vyberte: Hmotnost.

Hmotnost:
69,00 Kč
Sleva 6%
65,00 Kč
99,00 Kč
Sleva 11%
88,00 Kč
149,00 Kč
Sleva 5%
141,00 Kč
149,00 Kč
Sleva 5%
141,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Čisticí písek z prášku z mýdlových ořechů

Základem našeho čisticího prášku jsou mletý vápenec (působí jako jemné abrazivo), jedlá soda (rozpouští nečistoty, jemné abrazivo, pohlcuje pachy) a prášek z mýdlových ořechů (obsahuje přírodní saponin, který odmašťuje). Díky ekologickému složení skvělá volba i na chatu, táboření či pro pobyt v přírodě (připálený kotlík už nebude postrachem celé družiny).

K čemu se používá

Pro mytí a čištění:

- keramika (vany, umyvadla, toaleta - pro lepší účinek doporučujeme kombinovat s Octovým čištičem na keramiku a obklady) 

- porcelán (hrnečky, talíře)

- smalt (sporáky, nádobí, vany)

- chrom (vodovodní baterie, chromované části elektrospotřebičů)

- nerez (nádobí, dřezy, digestoře - při čištění respektujeme strukturu materiálu)

- plast (matné plastové částí elektrospotřebičů - před aplikací vyzkoušíme odolnost materiálu)

- sklokeramické varné desky a dřezy

Jak se používá

Prášek v přiměřeném množství nasypeme na vlhkou mycí houbičku, utěrku či drátěnku (doporučujeme přírodní vetiverovou drátěnku) a nečistotu mechanicky odstraníme. Nepoužíváme hrubou sílu. Po vyčištění povrch důkladně opláchneme vodou. V případě potřeby postup opakujeme.

Papírovou dózu můžete doplnit z většího balení v sáčku.

Na co si dát pozor

Nepoužívejte na teflon, speciální nepřilnavé povrchy, silikon, kůži a textilie. Před aplikací na choulostivé a atypické materiály (např. lakované a vysoce lesklé povrchy, vodovodní baterie) vyzkoušejte nejprve na menší, méně viditelné ploše. Sklokeramické povrchy nechte před čištěním vychladnout.

Složení

> 30 % jemně mletý vápenec, soda bikarbona, 5-15 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě, < 5 % přírodní pomerančová silice (obsahuje parfém limonene, pomeranč sladký ext. - může vyvolat alergickou reakci).
 

Bezpečnost

Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal vypláchněte vodou a naředěný zbytek nespotřebovaného výrobku vylijte do kanalizace. Čistý obal odevzdejte do tříděného komunálního odpadu.