Weleda Měsíčkový dětský šampon 200ml

Novinka

Katalogové číslo: W0003

Přívětivý měsíček šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a vlasy, aniž by zatěžoval vodní ekosystém. Protože večerní koupání má být legrace, ne starost.

319,00 Kč
Sleva 5%
303,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Měsíčkový dětský šampon 200ml

Měsíčkový dětský šampón je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla. Tato mycí emulze šetrně odstraňuje nečistoty, přičemž zachovává pokožku jemnou a hebkou, vlasy se snadno rozčesávají a vůně děťátka zůstává nedotčená. Sladký mandlový olej a hodnotný sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku, jemná pěna nepálí děti v očích. Žádné slzy, žádné ucukávání, žádná hrubost. Jen čisté, sladce vonící a šťastné děťátko.

Výhody:

Vhodná pro vegany.

Jak se používá:

Aplikujte malé množství šampónu do vlásků nebo na tělo ve vaně nebo sprše, napěňte a dobře opláchněte. Vhodný také pro dospělé s citlivou pokožkou. Po koupeli můžete pokožku hydratovat Měsíčkovým pěstícím mlékem nebo dětským olejem.

Složení:

Voda, coco-glukosidy, mandlový olej, alkohol, cocoyl glutamát disodný, sezamový olej, glycerin, karagenan, cocoyl glutamát sodný, extrakt z květů měsíčku lékařského, xantanová guma, kyselina mléčná, vonné látky*, limonen*, linalol*
* z přírodních éterických olejů

Objem: 200ml
Výrobce: Weleda