Tierra Verde Prací gel z mýdlových ořechů pro citlivou pokožku 110ml

Akční cena

Katalogové číslo: 31021.0110

Koncentrovaný ekologický prací gel slouží k praní prádla kojenců, dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou. Má čistě přírodní složení, je bez parfémů a alergenů. Tento prostředek je vhodný pro praní barevného prádla, látkových plen a flísových oděvů. Dermatologicky testovaný.

75,00 Kč
Sleva 25%
56,00 Kč
75,00 Kč
Sleva 25%
od 56,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Tierra Verde Prací gel z mýdlových ořechů pro citlivou pokožku 110ml

Koncentrovaný ekologický prací gel slouží k praní prádla kojenců, dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou. Má čistě přírodní složení, je bez parfémů a alergenů. Tento prostředek je vhodný pro praní barevného prádla, látkových plen a flísových oděvů. Dermatologicky testovaný.

Co je to a jak to funguje

Tento prací gel má zvýšený podíl extraktu z mýdlových ořechů. Nově jsou přidány přírodní tenzidy, které si výborně poradí s nečistotami. Výsledkem je krásně čisté prádlo bez dráždivých chemických látek. Koncentrovaná podoba gelu je navíc skvělým řešením pro vás (neplatíte za zbytečnou vodu) i přírodu (méně obalů i paliva na přepravu).

Prací gel je ideální pokud:

  • Jste ekzematici a alergici. - Gel je nedráždivý. Doporučujeme však kombinovat jej s Máchadlem pro citlivou pokožku, které spolehlivě odstraňuje zbytky pracího prostředku.
  • Je pro vás přírodní složení prostředků, které denně používáte, prioritou. - 99 % složek gelu je získáváno v přírodě. Gel je skvělou variantou pro všechny, jimž na složení pracích prostředků opravdu záleží. Účinná receptura se opírá o extrakt z mýdlových ořechů. Mýdlové ořechy obsahují saponin, 100% přírodní tenzid, který na sebe snadno váže nečistoty. Novinkou je přidaný účinný přírodní tenzid alkylpolyglukosid vyráběný ze škrobů a olejů.
  • Hledáte veganské prostředky. - Gel je vyvinutý na čistě rostlinné bázi a neobsahuje žádné živočišné složky. Jsou vybírány přednostně rostlinné složky.
  • Dáváte přednost prostředkům bez parfémů. - Prací gel z mýdlových ořechů pro citlivou pokožku neobsahuje žádné parfémy.
  • Chcete o svůj domov pečovat udržitelným způsobem. - Gel se v přírodě snadno odbourává. Je vyvinutý tak, aby splňoval přísná kritéria nejnáročnějšího evropského certifikátu Ecogarantie.

K čemu se používá

  • K praní běžně znečištěného prádla v pračce i v ruce.
  • Vhodný zejména pro barevné prádlo (neobsahuje bělicí složku).
  • Pro ty, kteří si chtějí prádlo provonět esenciálním oleji dle vlastního výběru (pro praní 4-5 kg prádla přidejte 1-3 kapky oleje přímo do zásobníku pračky spolu s pracím přípravkem; dávkování volte podle toho, jak silně si chcete prádlo provonět).

Jak se používá

Ruční praní:

  • Použijte 15 ml na prací lázeň (polovina uzávěru).

Praní v pračce:

Teplota praní:

  • Gel je účinný již od 30 ºC pro lehké přeprání. Pokud to materiál prádla dovoluje, perte nejméně na 40 ºC. Pot a mastnota se pak lépe rozpouští.

Praní silně znečištěného stálobarevného prádla:

Na bílé prádlo:

Na skvrny:

Máchání:

Možná Vám vrtá hlavou

Jak správně ekologicky prát? Není to moc náročné?
Pokud produkty Tierra Verde vhodně nakombinujete, budete se pokaždé radovat z parádně vypraného prádla. Zároveň prospějete přírodě i svému zdraví.

Složení

5-< 15 % extrakt z mýdlových ořechů, 5-< 15 % neiontové povrchově aktivní látky, uhličitan sodný, chelatační činidlo (GLDA), glycerol, benzoan sodný, xanthanová guma.

Suroviny pro drogerii jsou zvoleny tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestováno na zvířatech.

Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzymy, optické rozjasňovače, syntetické parfémy ani barviva.

Bezpečnost

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

bezpecnostni_symbol_drazdive

Země původu: Česká republika