Tetra osuška 90x100cm želva a šnek, Libštátské pleny

Akční cena

Katalogové číslo: 10222

116,00 Kč
Sleva 17%
96,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Tetra osuška žabí princ 90 x 100cm

Bavlněná Tetra osuška by měla být základem každé kojenecké výbavičky. 
V prvních měsících života novorozence doporučujeme otírat miminko co nejjemnější tkaninou z přírodního materiálu. To Vám zaručí Libštátská tetra osuška. Má vysokou savost, takže není potřeba citlivou kůži miminka třít. Lze ji vyvářet, rychle schne a je stále měkká. 
Libštátská Tetra osuška je vyrobena ze 100% bavlny. 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prošitím aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zvyšují mechanickou odolnost osušky po celou dobu jejího používání. Samozřejmostí je odolnost vůči sterilizaci jak vyvářkou, tak žehlením. .

Při správném ošetřování si zachovává svůj tvar a nezaměnitelnou vysokou bělost. Tradiční 100% bavlněná tetra osuška schnou o poznání rychleji oproti jiným, rádoby zmodernizovaným osuškám, vyrobených pozměněnou technologií s přidáním příměsí různých vláken nebo změnou finálního zušlechtění.

Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let.

Tetra osuška je nejvhodnější pro osušení novorozeněte, ale oblíbená je i u všech ostatních věkových kategorií

Celé generace miminek měly možnost poznat kvalitu "Libštátských plen".

Moderní potisk na osušce v podobě želvy a šneka je veselý, v jasných barvách. Miminko má nárok na veselé obrázky, které ho navíc zabaví.

 

Osuška díky svému rozměru a kvalitě nabízí další možnosti využití. Například na přebalovací podložku, na váhu u lékaře, pod hlavičku miminka, jako stínítko na kočárek, nebo  při odříhnutí po kojení a následně při krmení jako bryndák, který vše zachytí a nebo také při zdravotních potížích jako obklad…

 

Doporučení: Výbavičku pro miminko si můžete doplnit  o další  produkty z LTZ Libštát s.r.o. V prvních měsících života novorozence doporučujeme omývat a otírat miminko co nejméně smyčkovitou  tkaninou. To Vám zaručí  bavlněné tetra  osušky a žínky. Bílé nebo s obrázky.

Tip: Připravte si osušku nahřátou, pro miminko bude pak osušení ten nejpříjemnější okamžik při koupání.

 Libštátské pleny – toho času jediné pleny vyrobené od „první nitky“ v ČR. Plenky se 100letou výrobní tradicí.

 Rozměr: 90x100 cm

 Gramáž: 205 g/m2

Materiál: 100% bavlna

 2 okraje pevné, 2 založené s prošitím

 Velikost obrázku: cca 30 cm

 Výrobce: LTZ Libštát s.r.o., ČR

Související produkty