Softshellové zateplené botičky, zimní capáčky, auta 12-18 měsíců

Novinka

Katalogové číslo: 657318.3

Teplé, měkké, barefoot střih. Nepadají z nohy a dá se v nich i chodit.

Vyberte: Velikost.

Velikost:
649,00 Kč
Sleva 28%
468,00 Kč
649,00 Kč
Sleva 5%
616,00 Kč
649,00 Kč
Sleva 5%
616,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Barva: bílá , černá , červená , modrá , žlutá
  • Značka: Jožánek
  • Zapínání: suchý zip
  • Velikost: 12-18 měsíců

Popis

Softshellové zateplené botičky, zimní capáčky, auta 12-18 měsíců

Tyto softshellové capáčky jsou zateplené fleecem, nepadají z nohy ani při pohybu. Jsou určeny jak pro děti nesoucí se v šátku či nosítku nebo jedoucí v kočárku, tak je děti využijí také při lezení i občasném ťapkání.

Protože jsou celé látkové (bez podešve), nejsou určené primárně na chození, ale díky tomu, že mají střih opravdové boty (resp. capáčku), tak skvěle drží na noze i za chůze a občasné ťapkání v nich při vystoupení z nosítka nebo kočárku není problém.

Botičky mají barefoot střih, který kopíruje anatomický tvar nohy, ve špičce jsou delší u palce než u malíčku. Capáčky jsou pěkně široké přes prsty a umožňují tedy volný pohyb prstů, které se tak i lépe zahřejí. Jsou vhodné i pro vysoký nárt, přes nízký nárt jdou stáhnout a zafixovat brzdičkou.

Švy jsou vedené ven, aby netlačily v botě, a jsou překryté ještě proužkem softshellu pro maximální voděodolnost švů.

Tabulka velikostí:

  vnitřní délka vnitřní šířka
0-6 měsíců 12 cm 6,5 cm
6-12 měsíců 13 cm 7 cm
12-18 měsíců 14 cm 7 cm
18-24 měsíců 15 cm 7,5 cm

Materiál:

Softshell 100% PES + PU

Tip od Jožánka:

A proč mají tyhle botky ten vystouplý lem okolo celého chodidla? Tento střih vzniknul ve spolupráci s našimi dětmi, které nesnášejí "cokoli v botě", včetně švů. U látkových bot bývá se švy problém. Softshell je celkem tuhý materiál a vnitřní šev při testování botu zbytečně zmenšoval a dělal méně komfortní. Šev je tedy veden ven a olemován proužkem softshellu tak, abychom maximálně eliminovali možnost protečení při případné chůzi v mokrém prostředí.

Vyzkoušeli jsme na svých 4 dětech opravdu hodně různých zateplených botiček do nosítka nebo kočárku a u všech jsme měli pocit, že jsou to spíš "pytlíky na nohy" než boty, a chůze v nich bez výjimky nebyla téměř reálná, pořád sklouzávaly z nohy. Na základě této zkušenosti vznikly právě tyto botičky a jsme na ně náležitě hrdí. Jak sedí na nožičce za pohybu můžete vidět třeba na následujícím videu. :-)