Separační plena flísová, Bamboolik

Katalogové číslo: 2059

Separační plena flísová od české značky Bamboolik chrání látkovou plenu před znečištěním. Cena za 1 ks. 

20,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Pro koho je Bamboolikova separační plena určená?

Flísová separační plena je určená pro všechny děti, které používají látkové pleny. Separační plena ochrání látkové pleny před znečištěním stolicí.

Flís, i když je mokrý, je suchý na dotek, a proto vždy doporučujeme používat separační plenu u malých miminek, kterým dopřejete komfortní pocit sucha v každé situaci.

Z čeho je separační plena vyrobená a jak ji používat?

Separační plena je vyrobená z propustného flísu (polyester).

Flísovou separační plenu vložíte na plenu přichystanou k přebalení, flís vytvoří dotykovou vrstvu mezi plenkou a zadečkem miminka. Děťátko přebalte jako obvykle, jen se přesvědčte, že z kalhotek nikde nic nečouhá.

Šetřete s krémy na zadeček, látkové pleny jsou prodyšné a krém není příliš potřeba. Pokud krém musíte použít, postačí jen tenká vrstva. Příliš silná vrstva brání kůži v dýchání, ucpe flís a také „naimpregnuje“ plenky a snižuje jejich savost.

Po použití sklepejte hrubé nečistoty do toalety a separační plenky dejte do koše na prádlo s ostatními znečištěnými látkovkami. Při větším znečištění doporučujeme přeprat separační plenu v ruce žlučovým mýdlem a pořádně vymáchat.

Jak se o separační plenu starat?

Plena se pere na 60°C, nemusí se žehlit. Není ani potřeba ji předem namáčet. Jednoduše ji operete spolu s ostatními látkovými plenami.

Skvělý pomocník v učení na nočník

Používáte-li flísovou separační plenu, zafixují si miminka pocit sucha jako normální a příjemný. Jakmile dítko povyroste, začněte mu ve chvílích bdělosti flísovou vrstvu nahrazovat vrstvou bambusovou, v níž velmi dobře ucítí, že se počuralo, a většinou vám to dá najevo. Díky tomu je můžete okamžitě přebalit a tím je velmi nenásilně učit jednoduchému myšlenkovému vzorci: normální je být v suchu – když se počurám, není to příjemné – když dám vědět rodičům, přebalí mě a bude zase dobře. Děti jsou neskutečně učenlivé. S vaší pomocí mohou takový trénink na nočníček zvládnout velmi rychle.

Složení:

100% polyester

prací symboly