Pytlík na praní malý 20x25cm, Bamboolik

Akční cena

Katalogové číslo: 2143

Praktický pytel na praní o rozměrech 25x20 cm z lehké síťoviny od české značky Bamboolik je určený k praní separačních plen.

99,00 Kč
Sleva 41%
58,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Víte, že separační pleny můžete použít opakovaně?

Separační pleny můžete použít i několikrát, ovšem za předpokladu, že je mezi každým použitím operete. K tomu slouží malý pytel na praní, který separační pleny ochrání před agresivitou ostatních obyvatel pračky.

Jak pytlík na praní používat?

  1. Do pytlíku vložte počurané separační plenky (pokakané separační plenky rozhodně neperte a rovnou je vyhoďte i s nadílkou uvnitř). Výjimkou jsou flísové separační pleny, po jejich použití sklepejte hrubé nečistoty do toalety a separační plenky dejte do pytle na praní k ostatním znečištěným látkovkám. Při větším znečištění doporučujeme přeprat flísovou separační plenu v ruce žlučovým mýdlem a pořádně vymáchat.
  1. Skladujte separační pleny společně s použitými látkovými plenkami a stejně tak je doporučujeme prát dohromady s nimi, nejpozději po 2-3 dnech.
  2. Po vyprání vyjměte separační plenky z pytlíku a usušte (susičku nepouživejte, jednorázové plenky by to nemusely přežít a na sušáku uschnou za chviličku). Pytlík na praní můžete ihned použít znovu.

Pytlík můžete samozřejmě použít i na praní ponožek či jemného spodního prádla. Vyperete v něm cokoliv, co chcete během praní ochránit.

Pytel na praní nabízíme i ve velké variantě určené především k praní látkových plen.

Z čeho je pytel na praní vyrobený?

Pytel je ušitý z lehké síťoviny.

Technické parametry:

Velikost: 20x25cm

Materiál: 100 % polyester