Plenkové plavky Planet Wise - velryby L

Akční cena

Katalogové číslo: 93002.L

:
329,00 Kč
Sleva 15%
279,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Popis:

Plenkové plavečky Planet Wise jsou vyrobeny z heboučké polyesterové tkaniny. Plavečky mají  volán na zadní straně.  Děvčátka v něm vypadají kouzelně. Praktické plenkové plavky pro maminky, které chodí se svými miminky na bazén, koupaliště anebo jen tak do zahradního bazénku. Plenkové plavečky mají v sobě skrytou nepromokavou, ale zároveň prodyšnou podšívku. Neobsahují žádnou savou vrstvu, proto ve vodě netěžknou a zůstávají stále lehké, nezatěžují miminko a přitom chrání vodu před znečištěním. Plavečky obsahují vnitřní skrytou PUL vrstvu, ta zabrání prosáknutí stoličky do bazénu.

Na boku mají plavky skrytou patentku. Při svlékání mokrých plavek lze tak cvoček rozepnout, a s lehkostí stáhnout mokré plavky.

Měkké, pružné lemy kolem nožiček a v pase velmi dobře těsní. Nepromokavá podšívka brání prosakování případné nečistoty skrz materiál plavek.

Ekologická náhrada jednorázových plenkových plen do bazénu.  Miminku plavečky opravdu sluší. Na výběr z několika barevných potisků. 

K plavečkám je možné dokoupit ladící sluneční kloboučky. Aby Vaše miminko bylo chráněno před negativními vlivy sluníčka u moře, letních koupališť anebo zahradních bazénů.

Velikosti:

M -  6 - 8 kg
L -   8 - 10 kg
XL - 9 - 12 kg
XXL -11 - 15 kg

Výrobce: Planet Wise pod značkou Swim Baby.

Související produkty