Permon U univerzální prací gel bez parfemace, Missiva 1,5l

Katalogové číslo: 0003.15

Permon U bez parfemace je ekologický, vynikající univerzální, tekutý, vysoce koncentrovaný přípravek na praní barevného i bílého prádla (kromě vlny a hedvábí) ve všech typech praček při teplotách 10–95°C. Obsahuje složky účinně chránící barvy. Používá se v kombinaci s bělicí složkou Permon B a se změkčovačem vody Permon Z.

559,00 Kč
559,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Missiva Permon U univerzální prací gel bez parfemace

Permon U bez parfemace je ekologický, vynikající univerzální, tekutý, vysoce koncentrovaný přípravek na praní barevného i bílého prádla (kromě vlny a hedvábí) ve všech typech praček při teplotách 10-95°C. Optimální teplota praní je 40°C, u silně znečištěných tkanin (utěrky) 60°C. Obsahuje složky účinně chránící barvy. V kombinaci s bělicí složkou Permon B Percarbonát i na bílé prádlo. Při tvrdší vodě doporučujeme přidat změkčovač vody Permon Z. Je neparfemovaný.

Používáním ekologického pracího programu Permon získáte:

  • spokojenou zdravou pokožku a příjemný pocit při nošení prádla
  • vysokou životnost barevnosti a kvality tkanin
  • úsporu elektrické energii tím, že Permon U bez parfemace je účinný i při velmi nízkých teplotách 10-40°C. Bělící složka má nejvyšší účinnost ve studené vodě.
  • dobrý pocit z toho, že šetříte přírodu od fosfátů a zeolitů
  • současně s praním i čištění pračky
  • přípravek neobsahuje plnidla, šetříte tedy množství vody určené k máchání prádla
  • dobrý pocit z toho, že šetříte zdraví, přírodu, čas i peníze

Návod k použití:

Obsah 1l výrobku je na 22 praček při dávkování 45 ml na 4,5 kg prádla. Vypere i velmi znečištěné prádlo. Proto, prosím, vyzkoušejte, kolik ml Permonu U bez parfemace vypere vaše prádlo. Ze zkušeností spotřebitelů stačí 20 ml pracího gelu Permon U bez parfemace na běžné praní prádla, potom je 1l Permonu U bez parfemace na 50 praček.
Tkanina je po vyprání na dotek měkká, neboť se na ní neusazují nerozpustné vápenaté a hořečnaté soli.