Olibanum regenerační olej a pleťová maska 20 ml, Eoné

Katalogové číslo: 4073

Zpomaluje stárnutí pleti, aktivně napomáhá její regeneraci, má svěží vůni pryskyřice. Je naprosto úžasný pro zralou pleť, obsažený éterický olej Olibanum je staletími vyzkoušený a vysoce ceněný pro péči o pleť.

375,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Eoné Olibanum regenerační olej a pleťová maska 20 ml

Zpomaluje stárnutí pleti, regeneruje pleť zralou, suchou i zánětlivou. Jojobový olej BIO s kadidlovníkovou esencí zpomaluje stárnutí pleti. Regeneruje pleť zralou, suchou i zánětlivou. Ti, kteří si jeho vůni oblíbí, jej mohou používat denně pro běžné ošetření pleti. Je určen pro luxusní ošetření pleti. Používá se zpravidla místo krému  a jako vstřebatelná pleťová maska. Jeho mystická vůně je balzámem na duši při napětí, vyčerpání nebo nespavosti. Kadidlo bylo jedním z darů, které přinesli 3 mudrci z dálného východu. Silice OLIBANUM je destilovaná z kadidlovníkové pryskyřice.

Balení: Skleněná lahvička s pipetou

Jak se používá:

Maska: 3x týdně po vyčištění pleti naneste 10 kapek na obličej a dekolt a nechejte působit 10 minut. Nevsáknutý olej odsajte ubrouskem.

Každodenní péče: po vyčištění pleti aplikujte několik kapek ráno a večer a jemně vmasírujte. V případě zralé pleti doporučujeme používat OLIBANUM vícekrát denně, podle pocitu.

Složení:

Jojobový olej LZS, Kadidlovníková silice (Olibanum) Boswelia carterii