Novorozenecké svrchní kalhotky Imagine - směrovky

Akční cena

Katalogové číslo: 920309

Svrchní kalhotky Imagine v novorozenecké velikosti. Hýčkejte svého drobečka jemnými svrchňáčky jako samet.

379,00 Kč
Sleva 11%
339,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Zapínání: patentky

Popis

Novorozenecké svrchní kalhotky Imagine Směrovky

Novorozenecké svrchní kalhotky Imagine jsou vyhotoveny z hedvábně jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem. Střih je propracovaný a kalhotky nádherně obepnou miminko. Svrchňáčky jsou v horní části opatřeny dvěma řadami patentek. Tento střih Vám zaručí, že patentky nikdy přímo netlačí na kůži miminka, a to ani při maximální velikosti. Kalhotky jsou  nepromokavé, ale zároveň prodyšné. Jejich lemování je velmi precizní. Nestane se Vám tak, že by miminko mělo ze svrchních kalhotek podřené nožičky. Pro minimalizaci protékání jsou kalhotky opatřeny dvěma řadami gumiček kolem nožiček miminka.

Novorozenecké kalhotky jsou navrženy tak, aby rostly s Vaším miminkem. Novorozenecká velikost je vhodná pro miminka od 2 do 6 kg váhy. Velikost se dá přizpůsobit pomocí patentek. Na délku se kalhotky dají sepnout celkem do 3 velikostí. Jsou vhodné hned od narození. Novorozenecké svrchní kalhotky Imagine je možné použít v kombinaci s novorozeneckou kalhotkovou plenkou, vícevrstvou plenkou vel. S anebo klasickou čtvercovou plenou.  

Zapínání kalhotek je na patentky a svrchňáčky jsou stálobarevné.

Výrobce: Planet Wise

Věděli jste, že?

Imagine je jedna z několika obchodních značek společnosti Planet Wise. Tyto plenky výrobce zavedl na americký trh v roce 2013 a hned tento rok se plenky staly nejprodávanějším výrobkem výrobce.  Důvod je jednoduchý. Výrobky jsou v luxusní kvalitě, ale výroba již není v USA, ale je přesunuta do Číny. Výrobek je primárně určen pro náročný americký trh. Pojďte s námi bořit mýty a přesvědčte se, že Čína je velká země, která dokáže vyrobit kvalitní výrobky, které plně splňují naše náročné české normy na zdravotní nezávadnost.