Mušlička (náhradní absorber bez talířku), Eoné

Katalogové číslo: 40980

Náhradní absorber bez talířku

149,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Mušlička - náhradní absorber bez talířku

Mušlička je pokojový absorber a odpařovač silic. Je vyrobena z čisté přírodní anorganické látky, která vůni absorbuje a postupně uvolňuje do ovzduší. Časem se "zaplní" složkami, které se z éterických olejů neodpařují, a je čas ji vyměnit. To poznáme tak, že již nechce další éterické oleje přijmout. Kdy se to stane, zda za rok nebo déle, záleží na druhu použitých éterických olejů a četnosti použití.

Zde tedy nabízíme náhradní Mušličku, neboť od původní Vám zbývá ručně vyrobený skleněný talířek z české sklářské školy.

Mušlička je na rozdíl od aromalampy bezpečná. Nepotřebuje žádný zdroj tepla, proto nehrozí popálení a můžete ji umístit i do dětského pokoje, stejně tak ale např. do skříně, na WC atd.

Z absorberu se uvolňuje jemnější vůně než z aromalampy, pokud byste její intenzitu rádi zesílili, umístěte jej na teplé místo. 

Obsah balení v tzv. pukačce z papíru:

- Mušlička - absorber 1x

- Informace o několika vybraných silicích

Použití:

Podle velikosti prostoru nakapejte na Mušličku 10 – 30 kapek. Vůně můžete střídat, i když Mušlička ještě voní. Při výběru silic se nenechte omezovat nabídkou dárkových balení, můžete si objednat éterický olej podle vašeho výběru.

Mušličku, kterou již potřebujete znehodnotit, lze vyhodit do komunálního odpadu nebo rozdrtit a dát na zahrádku. Materiál je zcela přírodní a bezpečný, i s ohledem na životní prostředí.