Manukový gel, Eoné 13 ml (vzorek)

Katalogové číslo: 4062.13

Vhodný na pleť se sklonem k akné, modifikuje patogenní mikroflóru pokožky. Obsahuje manuku, čajovník (tea tree).

77,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Eoné Manukový gel 13ml (vzorek)

Vhodný na pleť se sklonem k akné, modifikuje patogenní mikroflóru pokožky. Obsahuje manuku, čajovník (tea tree). Účinky manuky jsou velmi podobné účinkům čajovníku (tea tree), má však širší spektrum účinnosti a je jemnější. Společné působení manuky a čajovníku dává jedinečné výsledky. Pokožka gel velmi dobře snáší. Lze používat i při ekzematické pokožce, a při plísni na nohou.

Použití:

Akné a ostatní projevy nečisté, zarudlé pokožky nebo zarudlá místa po poštípání hmyzem, či svědivou pokožku opakovaně potírejte slabou vrstvičkou gelu. Stejně tak postiženou kůži mezi prsty na nohou. Někteří lidé s oblibou používají manukový gel pro potírání dásní v případě paradentózy, ženy pak jako prevenci různých onemocnění na veřejných koupalištích (před pobytem ve vodě trošku gelu nanést na okraj poševního vchodu).

Složení:

Citronová silice, Manuková silice, Čajovníková silice (Tea tree), Xanthanová guma, Energeticky upravená voda, Vodný extrakt z květů Lonicery (Caprifolium Japonica), Vodný extrakt z kukuřice a cukrové třtiny, Slunečnicový olej LZS BIO