Ligia - balzám na mytí vlasů, Eoné

Katalogové číslo: 4059

Vyberte: Objem.

Objem:
61,00 Kč
Sleva 7%
57,00 Kč
319,00 Kč
Sleva 5%
303,00 Kč
566,00 Kč
Sleva 5%
537,00 Kč
61,00 Kč
Sleva 7%
od 57,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Značka: Eoné
  • Objem: 13 ml , 100 ml , 200 ml

Popis

Hydratační, velmi jemný a šetrný mycí balzám na vlasy. Svými hydratačními účinky je extrémně jemným a velmi šetrným balzámem pro umývání všech typů vlasů pro dospělé i děti od 5 let věku. Je vhodný i pro citlivou a poškozenou vlasovou pokožku. LIGIA svým unikátním složením redukuje vysoušení vlasové pokožky. Pro svoje ochranné vlastnosti je velmi vhodná pro mytí vlasů barvených, odbarvovaných a po trvalé. Podporuje pružnost vlasů, má hydratační účinky. Při umývání LIGIÍ se přestanou tvořit lupy. Je třeba mít zpočátku trpělivost, máte-li již vlasovou pokožku poškozenou, než se obnoví. To trvá přibližně 28 dnů. Olivový strom poskytuje více než polovinu surovin pro tento unikátní mycí balzám. Olivový olej je zpracováván patentovanou technologií, díky které můžeme poskytnout svým vlasům nevšední péči i při umývání. Balzám navíc neutralizuje volné radikály a zpomaluje stárnutí vlasové pokožky. LIGIA poskytuje kromě vynikající péče o vlasy i vlasovou pokožku další rozměr péče. Esence ametystu která šamponem proniká napomáhá inspiraci. Přináší světlo do oblasti temene hlavy. LIGIA může přispět k vnitřnímu klidu.

Složení výrobku:
Upravený olivový olej, Silice levandule mailette BIO, Mořská sůl, Mandarinková silice, Grapefruitová silice, Extrakt z listů olivovníku, Citronová silice

Použití:
Velmi malé množství LIGIE vetřete do mokrých vlasů a krouživými pohyby jemně masírujte vlasovou pokožku, kousek po kousku. Dbejte na to, abyste cítili, jak se vlasová pokožka uvolňuje a pohybuje. Pomocí obsažených esenciálních olejů, ametystové vody a této masáže se dokážete lépe uvolnit a odpočinout si. Vše ještě jednou zopakujte a nakonec opláchněte mírně teplou vodou. Do poslední oplachovací vody si můžete dopřát pár kapek citronové šťávy nebo přecezený odvar z kopřivových listů. Vždy před použitím je vhodné Ligii mírně protřepat.