Kalisto - krém s karotenem 30 ml, Eoné

Katalogové číslo: 4047

Krém je určený pro letní i zimní ochranu pleti. Je vhodný pro děti od 5 měsíců i pro dospělé.

414,00 Kč
Sleva 5%
393,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Kalisto - krém s karotenem 30 ml, Eoné

Krém je vhodný pro děti od 5 měsíců i dospělé. Obsažený mandlový olej lisovaný za studena, kakaové máslo a karoten mají přirozené ochranné a uklidňující účinky pro citlivou dětskou pleť. Krém je zcela přírodní. Je mikrobiálně stabilizován vodnými výluhy bylin.

Je určený jak pro letní, tak pro zimní ochranu pleti. V zimě je vhodný zejména při teplotách pod -7°C, kdy již nepostačuje čistý jojobový olej.

Kalisto krém lze používat také jako jemnou přírodní ochranu před sluníčkem. Nelze jej však používat jako opalovací prostředek. Malé děti je vždy třeba chránit kloboučkem a lehkým oděvem, neponechávat je na sluníčku mezi 11 a 14 hodinou. Obecně pak je vhodné pravidlo - neopalujte se, je-li Váš stín kratší než výška Vaší postavy.
Za prudkého sluníčka chraňte více zatížená místa (nosík, nárty, kolínka, případně ramena, záda a paže) přípravkem s ochranným faktorem minimálně 12 - 20.
Děti raději zvykejte postupně na sluníčko, začněte například pětiminutovou sluneční lázní, ne déle a ne na prudkém sluníčku.

Z naší nabídky můžete také vyzkoušet olej z malinových semínek, u kterého se často uvádí vysoký ochranný faktor.

Složení výrobku:

Energeticky upravená voda, Mandlový olej LZS, Olivem 1000, Vodný extrakt z kukuřice a cukrové třtiny, Mořská sůl, Karité Butyrospermum Parkii butter (shea) lisované za studena ze semen Shea - západní Afrika, Extrakt z listů olivovníku, Olej z kukuřičných klíčků BIO LZS, Extrakt z grapefruitového jádra, Vodný extrakt z květů Lonicery (Caprifolium, Japonica), Lavandula angustifolia, Kyselina mléčná, Petitgrainová silice, Kakaové máslo natural, Slunečnicový olej LZS BIO, Karoten, Mateřídoušková silice, Silice z heřmánku žlutého Chamaemelum nobile, syn. Anthemis nobilis, Xanthanová guma

Použití:

Před pobytem venku za slunného počasí nebo v případě větších mrazů aplikujte na obličej tenkou vrstvičku krému. Lze jej použít i na ostatní odkryté části těla.
Poznámka: Přírodní krém Kalisto může měnit strukturu v závislosti na zrání krému a teplotách. Případné vyloučené kapičky oleje nejsou na závadu.
Krém nabírejte vždy čistou suchou rukou.