Jednovelikostní plenka Světle zelená, Anavy

Katalogové číslo: 700812

Bambusová plenka, která poroste s vaším dítětem. Velmi savá, pružná a variabilní, díky štíhlému střihu neomezuje v pohybu.

399,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Barva: zelená
  • Značka: Anavy
  • Zapínání: snappi sponka

Popis

Anavy Jednovelikostní plenka Světle zelená na snappi sponku

Bambusová plenka, která poroste s vaším dítětem. Velmi savá, pružná a variabilní, díky štíhlému střihu neomezuje v pohybu. Plenka nemá patentky ani suchý zip, takže je velmi přizpůsobivá. V ceně jsou dvě savá krátká jádra z bambusového froté s vysokou absorbcí, díky kterým je plenka velmi variabilní. Proti protečení chrání jemné gumičky v pase a kolem nožiček.

anavy_jednovelikostni_plenka_snappi1     anavy_jednovelikostni_plenka_snappi2

Pro jak velké dítě?

Plenku lze použít pro děti od 4 kg do cca 15 kg, pro malé novorozence doporučujeme novorozeneckou plenku na snappi sponku.

Jak používat?

Plenka se zapíná pomocí snappi sponky. Pro menší děti se plenka zmenšuje přehnutím v přední části. Přes plenku je potřeba obléknout nepromokavé svrchní kalhotky. Pro děti do 6 kg doporučujeme použít pouze jedno savé jádro, některým dětem stačí i samotná plenka bez savých jader.

 Péče:

  • Praní doporučujeme zahájit samostatným máchacím cyklem s odstředěním, aby se z plenek vyplavila moč a plenky se pak praly v čisté vodě
  • Po ukončení máchacího cyklu spusťte hlavní prací program s teplotou nastavenou na 60°C (praní na 60°C je nutnou podmínkou zachování záruky, praní na méně stupňů není dostačující pro zničení bakterií a patogenních látek, které mohou nežádoucím způsobem pleny poškodit, a zároveň dráždit pokožku dítěte).
  • Použijte libovolný klasický prací prášek nebo gel (nemusí být speciální dětský). Nepoužívejte aviváž a nepoužívejte raději ani bělící a oxi prostředky na skvrny.
  • Pokud máte pocit, že na skvrny od stoličky je třeba před praním něco aplikovat, pak nejlépe k tomu doporučujeme potření žlučovým mýdlem (ještě před uložením použité pleny); není to však nutné.
  • Pleny sušte volně na šňůře či sušáku nebo v sušičce na šetrný program (pro urychlení sušení se nemusíte obávat sušák přisunout k topení); vhodné je i sušení na sluníčku, protože slunce velmi dobře bělí skvrny.

Plenky dosáhnou optimální savosti po několika vypráních.

prani-plenky-60

Materiál:

  • savá jádra: 80% viskóza (bambus), 20% polyester (z recyklovaných PET lahví)
  • kalhotky: 80% bavlna, 20% polyester

Všechny materiály jsou certifikované pro děti do 3 let. Použitá gumička neobsahuje latex. Na plenkách mohou být značky z výroby, které po vyprání zmizí.

Míry:

pas: 22 - 56+ cm
stehno: 12 - 34+ cm
sed: 34 - 46 cm
hmotnost dítěte: od narození do cca 15 kg (záleží na proporcích dítěte)

Plenky jsou navrženy a vyrobeny ČR.