Ibisan - šípkový sirup s jitrocelem a ibiškem 210ml, Aromatica

Katalogové číslo: ARO1003

posiluje horní cesty dýchací a usnadňují vykašlávání, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, má vynikající chuťové vlastnosti

129,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Ibisan – šípkový sirup s jitrocelem a ibiškem

Tradiční jitrocelový sirup s obsahem bylinných výtažků v koncentrovaném cukerném roztoku. Tato forma je pro organismus dobře přijatelná.

Jitrocel kopinatý působí příznivě na dýchací cesty. Podporuje zvlhčení sliznic a usnadňuje tak odkašlávání. Přináší úlevu při nachlazení horních cest dýchacích.

Růže šípková obsahuje velké množství vitamínu C, dále vitamíny A, B1, B2 a minerální látky. V lidovém léčitelství se šípky doporučují při únavě, kašli a oslabené imunitě. Působí antioxidačně.

Ibišek súdánský působí pozitivně na lidský organismus, odstraňuje únavu. Vykazuje anitioxidační a protizánětlivé účinky.

Složení:

cukr, pitná voda, extrakt jitrocele, extrakt z šípku, ibiškový extrakt, kyselina citrónová, sorban draselný (konzervant)

Dávkování:

Děti od 3 let: 1 čajovou lžičku (5 ml) 2x za den
Děti od 10 let a dospělí: 1 polévkovou lžíci (15 ml) 2x za den

Upozornění:

Užívání přípravku v těhotenství a během kojení doporučujeme konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Případný jemný sediment nebo zákal není na závadu. Před upotřebením protřepat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu.
Skladujte při teplotě do 25°C.

Doplněk stravy
Objem: 210ml

Vyrábí:

AROMATICA CZ s.r.o., Masarykovo nám.101/3, Šlapanice, CZ