Fusak Exclusive prošev MAZLÍK Outlast® šedý melír/šedá

Katalogové číslo: LA900d601067c00

Fusak, který roste s vaším miminkem

3 199,00 Kč
Sleva 13%
2 790,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Fusak Exclusive prošev MAZLÍK Outlast®

Fusak Exclusive prošev MAZLÍK Outlast® patří mezi naše TOP výrobky a díky své oblibě vám jej můžeme každou sezónu nabídnout v nových módních barevných provedeních. Důmyslný střih umožňuje nastavit velikost fusaku optimálně dle aktuálních potřeb a velikosti dítěte. Jednoduše řečeno, tento fusak poroste společně s vaším miminkem. Můžete jej tak bez starosti používat již od narození dítěte až do věku 3 let.
Vnitřní strana je vyrobena z mazlivého a hřejivého wellsoftu, který zaručí miminku maximální komfort.
Vnější stranu fusaku tvoří kvalitní šusťák, který je odolný vůči profouknutí a promoknutí. Fusak obsahuje také vrstvu materiálu Outlast®, jehož termoregulační schopnosti hlídají teplotu těla. Outlast® dokáže přebytečné teplo odvést, uchovat, a při poklesu teploty opět použít. Udržuje tak neustálý teplotní komfort a zabraňuje propocení nebo naopak prochladnutí. Maminky tento fusak běžně používají od října do dubna (teplotní pohoda je zaručena až do – 10°C), v létě vám fusak skvěle poslouží jako spacák.
Fusak Exclusive prošev MAZLÍK Outlast® je vybaven praktickým pětibodovým upínacím systémem, díky kterému jej můžete snadno a pohodlně používat v korbičce, v kočárku i v autosedačce. Jedná se o tzv. otvory pro bezpečnostní pásy - až pro 5ti bodový systém upínání, pokud jsou pásy rozebíratelné. Bodové zapínání je potřeba rozepnout do úplna, následně pásy prostrčit. Zadní strana fusaku je opatřena protiskluzovou vrstvou, zip je vyroben z reflexního materiálu, který zvyšuje viditelnost v přítmí. V případě deště nebo prudkého větru můžete vrchní část fusaku stáhnout kolem hlavičky dítěte pomocí gumičky a druků. Miminko tak bude spolehlivě chráněné před náhlou nepřízní počasí.

Podívejte se na videonávod, jak se fusak zkracuje a zužuje:

Rozměry:

  • zkrácená/zúžená verze: 90 x 45 cm;
  • prodloužená/zúžená verze: 100 x 45 cm;
  • prodloužená/rozšířená verze: 100 x 50 cm;
  • rozložený fusak na podložku: 100 x 90 cm. V obvodu se fusak po rozšíření připnutým pásem zvětší o 10 cm.

Hřejivost:

  •  do – 10°C

Materiálové složení:

  • 100%Polyester,PU zátěr/Outlast® /100%Polyester/100%Polyester

Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě.
Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.
Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání zdravotně znevýhodněných lidí.