FreeWater Náhradní víčko k láhvi sytě modré

Akční cena

Katalogové číslo: FW303.06

Náhradní víčko v různých barvách. Vhodné na láhve FreeWater i Zdravou lahev.

39,00 Kč
Sleva 51%
19,00 Kč
39,00 Kč
Sleva 51%
19,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

FreeWater Náhradní víčko k láhvi sytě modré

Při běžném zacházení je láhev FreeWater velmi odolná a bude Vám sloužit několik let. Pro případ náhodného poškození víčka je možno dokoupit náhradní víčko v různých barevných provedeních. Součástí víčka je také těsnící gumička.

Materiál:

FreeWater láhev i příslušenství je vyrobeno z certifikovaného polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely, splňuje veškeré EU normy a nařízení pro zdravotní nezávadnost. Vše je testované a neobsahuje žádné škodlivé látky jako jsou bisfenol A-B, ftaláty, změkčovadla apod.

Vyrobeno v ČR.

O značce FreeWater:

FreeWater vyvíjí a distribuuje ekologicky šetrné, zdravé a vysoce kvalitní produkty.
Od roku 2005 jsou aktivní a úspěšní na zahraničním trhu. Spokojení zákazníci, FreeWater-Fanoušci, kupují Zdravé FreeWater produkty nejen v Německu, Rakousku a Dánsku, ale i v celé řadě dalších evropských zemí.
Zdravé FreeWater produkty jsou praktické výrobky pro každodenní použití. Vyrábí se z materiálů užívaných ve zdravotnictví, tedy bez změkčovadel, těžkých kovů, ftalátů, bisfenolu A či jiných toxických látek.
Potiskují se barvivy vhodnými pro styk s potravinami, atestují se dle nejnovějších evropských norem.
Firma nezahlcuje trh dalšími zbytečnými produkty, které nikdo nepotřebuje a které Vám vnucuje nákladná a všudypřítomná reklama. Produkty FreeWater Vás přesvědčí samy – svojí kvalitou a praktičností.
Všechny Zdravé FreeWater produkty jsou vyrobené výhradně v České republice a velice úspěšné nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí. Zdravé FreeWater produkty hodnotí zahraniční zákazníci jako nejlepší ve své kategorii (např. německý ÖKO-Test, tj. německá obdoba českého dTestu).
Zdravé FreeWater produkty jsou vyvinuté a určené nejen pro děti a maminky, nýbrž pro všechny, jež kladou důraz na zdravý a aktivní životní styl.
V nabídce naleznete bohatý sortiment značky FreeWater lahve, svačinové boxy.