FreeWater láhev 0,5l Křemílek a Vochomůrka skate červená

Novinka Akční cena

Katalogové číslo: FW015

FreeWater Láhev – zdravá a jedinečná. Bez zápachu a chuťově neutrální. Těsná (i pro sycené nápoje). Zdravotně nezávadná a ekologická. Vhodná pro mytí v myčce. Láhev obsahuje náhradní zátku ZDARMA.

269,00 Kč
Sleva 33%
179,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

FreeWater láhev 0,5l Křemílek a Vochomůrka skate červená

Čistá, čerstvá voda z FreeWater láhve s designovými motivy. Pití pak baví celou Vaši rodinu... vyberte si Váš oblíbený motiv.
Existuje celá řada plastových lahví, ale jsou všechny tak zdravé, jako FreeWater láhev?
Celá řada lahví je vyrobena z hliníku, polyetylenu, polykarbonátu, melaminu, či jiných sporných materiálů. FreeWater láhev je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který se používá ve zdravotnictví a v potravinářském průmyslu.
Zaručujeme Vám tak, že zdravá voda také zdravou zůstane. S originálním symbolem "FreeWater" na dně láhve Vám garantujeme, že se jedná o originálně testovanou FreeWater láhev s prokazatelnými ideálními hodnotami - v zájmu Vašeho zdraví.

Zdravotně nezávadná a ekologická FreeWater láhev je bez zápachu a chuťově neutrální, těsná i pro sycené nápoje. Do láhve můžete nalít i horké nápoje do 100°C a je vhodná pro mytí v myčce.

Láhev obsahuje náhradní zátku ZDARMA a je TRANSPARENTNÍ pro snadnější určení množství tekutiny uvnitř.

Náhradní díly, které lze dokoupit:

Materiál:

FreeWater láhev je vyrobena z certifikovaného polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely, splňuje veškeré EU normy a nařízení pro zdravotní nezávadnost. Je testovaná a neobsahuje žádné škodlivé látky jako jsou bisfenol A-B, ftaláty, změkčovadla apod.

Vyrobeno v ČR.

O značce FreeWater:

FreeWater vyvíjí a distribuuje ekologicky šetrné, zdravé a vysoce kvalitní produkty.
Od roku 2005 jsme aktivní a úspěšní na zahraničním trhu. Spokojení zákazníci, naši FreeWater-Fanoušci, kupují Zdravé FreeWater produkty nejen v Německu, Rakousku a Dánsku, ale i v celé řadě dalších evropských zemí.
Zdravé FreeWater produkty jsou praktické výrobky pro každodenní použití. Vyrábíme z materiálů užívaných ve zdravotnictví, tedy bez změkčovadel, těžkých kovů, ftalátů, bisfenolu A či jiných toxických látek.
Potiskujeme barvivy vhodnými pro styk s potravinami, atestujeme dle nejnovějších evropských norem.
Nezahlcujeme trh dalšími zbytečnými produkty, které nikdo nepotřebuje a které Vám vnucuje nákladná a všudypřítomná reklama. Naše produkty Vás přesvědčí samy – svojí kvalitou a praktičností.
Všechny Zdravé FreeWater produkty jsou vyrobené výhradně v České republice a velice úspěšné nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí. Zdravé FreeWater produkty hodnotí naši zahraniční zákazníci jako nejlepší ve své kategorii (např. německý ÖKO-Test, tj. německá obdoba českého dTestu).
Zdravé FreeWater produkty jsou vyvinuté a určené nejen pro děti a maminky, nýbrž pro všechny, jež kladou důraz na zdravý a aktivní životní styl.
V naší nabídce naleznete bohatý sortiment značky FreeWater lahve, svačinové boxy.