Femme balance - koupelový olej, Eoné

Katalogové číslo: 4033

Mycí olej s jasmínem a dalšími silicemi pro každodenní hygienu celého těla. Ženám pomáhá nalézat rovnováhu, posiluje sebedůvěru.

od 87,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Značka: Eoné
  • Objem: 13 ml , 100 ml

Popis

Eoné Femme balance - koupelový olej

Mycí olej s jemnou, květinově kořeněnou vůní pro každodenní hygienu celého těla. Ženám pomáhá nalézat psychickou rovnováhu, posiluje sebedůvěru.

Úžasná je koupel s tímto olejem nebo krásně voňavá sprcha. Po umytí tímto bylinným olejem zůstane pokožka hebká a voňavá.

Použití:

Použití při sprchování: rozetřete malé množství oleje (půl čajové lžičky) na mokré tělo. Tím se vytvoří mycí emulze. Po umytí masážní žínkou opláchněte. Z takovéto bylinkové sprchy má užitek tělo i duše.
Při koupeli: nalijte 1 lžíci oleje do předem připravené, příjemně teplé lázně. Doba koupele by se měla pohybovat v rozmezí 10 až 20 minut. Účinné látky prostupují těle, oleje působí během koupele a ještě několik hodin po ní. Pro účinnější relaxaci si můžete zapálit svíčku a jemně pustit hudbu. Případné použití mýdla nebo koupelové pěny naruší blahodárné působení bylinné koupele.

Složení:

Grapefruitová silice, Jasmín absolue, Silice ze Šalvěje muškátové BIO, Sójový olej rostlina není GMO, Upravený olivový olej gentle, Lavandin BIO