Eko Brouček Svrchní kalhotky s kapsou Hvězdy na fuchsiové PAT

Katalogové číslo: EBSKKPV005

Svrchní kalhotky s kapsou Fuchsiové naší vlastní značky Eko Brouček se zapínáním na patentky je určená pro děti od narození až do odplenkování, tedy od 3 do 15 kg.

319,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Svrchní kalhotky s flísovou kapsou Fuchsiové na patentky

Chcete pro své děťátko ekologické látkové pleny, které se používají stejně jednoduše jako jednorázové pleny? Právě pro vás jsou tu svrchní kalhotky s flísovou kapsou naší vlastní značky Eko Brouček pro děti od 3 do 15 kg, jsou tedy vhodné pro celé plenkové období.

Svrchní kalhotky s kapsou Fuchsiové se zapínají v pase na patentky a snadno je tak přizpůsobíte velikosti děťátka. Kalhotky dětem zajišťují pohodlí a jsou prodyšné, čímž předejdete tak častým dětským opruzeninám. Navíc jsou kalhotky opravdu snadné na údržbu.

Ke svrchním kalhotkám můžete dokoupit také naši bambusovou 4-vrstvou vkládací plenku.

Proč používat látkové pleny?

Látkové pleny jsou oproti běžným jednorázovým plenám velmi ekologické a v konečném důsledku i levnější. Jejich materiál je prodyšný a pro děti zdravotně nezávadný. Zatímco při nošení jednorázovým plen snadno vznikají opruzeniny, u látkových plen se jich nemusíte bát.

Jak upravit velikost pleny?

Velikost svrchních kalhotek přizpůsobíte svému děťátku pomocí čtyř řad patentek, kterými kalhotky zmenšíte či zvětšíte na požadovanou velikost. Pomocí široké řady patentek v pase zapnete plenu na potřebnou šířku. Výsledkem bude pohodlné svrchní kalhotky, které vašemu dítku sednou na míru.

aio patentky hvězdy na fuchsiové

Z čeho jsou svrchní kalhotky s kapsou vyrobené?

Vnější vrstva je ušitá z nepropustného polyesteru laminovaného polyuretanem (PUL), ten je voděodolný a prodyšný zároveň.

Vnitřní dotykovou vrstvu svrchních kalhotek tvoří kapsa z flísu, což je propustný materiál, který odvádí veškerou tekutinu do vnitřní savé vrstvy. Díky flísovému materálu má dítě i při počurání pocit sucha.

Jak se svrchní kalhotky používají?

Svrchní kalhotky s kapsou se používají tak, že do kapsy mezi dotykovou flísovou a vnější nepropustnou vrstvou pleny vložíte vkládací pleny či jinou savou vrstvu. Naše svrchní kalhotky s kapsou jsou rozdílné od jiných svrchních kalhotek tím, že flísová kapsa je otevřená z obou stran – od zad i od bříška – a díky tomu lépe urovnáte vnitřní savá jádra. Případně můžete vkládací pleny položit přímo na flísovou kapsu, nemusí se vkládat dovnitř.

Zvlněné lemování na vnitřní vrstvě plenky kolem nožiček miminka zajistí, že všechna vlhkost zůstane uvnitř.

aio patentky hvězdy na fuchsiové

U malých miminek doporučujeme použít separační pleny (nejlépe z celulózy) jako bariéru mezi zadečkem miminka a plenkou samotnou, čímž si usnadníte přebalování. V případě, že se dítě pokaká, obsah jednoduše vyklopíte do WC a separační plenu vyhodíte.

Doporučujeme šetřit s krémy na zadeček. Krémy mohou ucpat flísovou kapsu kalhotek a ta přestane propouštět tekutinu. Záhy sami zjistíte, že spotřeba krémů na zadeček je oproti jednorázovým plenkám minimální, jelikož riziko vzniku opruzenin je u prodyšných látkových plen podstatně nižší.

Pro zvýšení savosti jednoduše přidejte do vnitřní kapsy jakoukoliv další savou vrstvu. Vkládací plenu, vícevrstvou plenu či klasickou čtvercovou plenu, na jaké vás odchovala vaše maminka.

Jak se o svrchní kalhotky starat?

Naše svrchní kalhotky s kapsou jsou opravdu snadné na údržbu. Svrchní kalhotky se mohou prát max. na 60°C a nesmí se žehlit. Většina bakterií se zahubí už při 57°C a tak odpadá nutnost pleny vyvářet. Nepoužívejte aviváž.

Svrchní kalhotky nechejte pozvolna schnout na sušáku. Náhlé změny tepla jim nesvědčí, proto se vyhněte sušení v sušičce, na topení a na sluníčku – tím by došlo k poničení nepropustné PUL vrstvy.

Technické parametry

  • vnější vrstva – PUL: 100 % polyester laminovaný polyuretanem
  • vnitřní vrstva – flís: 100 % polyesterové mikrovlákno
  • před prvním použitím vyperte

Naše svrchní kalhotky s kapsou splňují atesty podle vyhlášky MZ ČR č. 84/2001 Sb., která stanovuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Atest do 3let