Echinaceové bylinné kapky 200ml, Aromatica

Katalogové číslo: ARO1103

  • podpora imunity
  • posílení horních cest dýchacích
  • pročištění organismu
  • pozitivně působí v období zvýšené tělesné zátěže
385,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Echinaceové kapky 200 ml

Třapatka nachová pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu a posiluje ji. Pomáhá udržovat normální činnost jater a stimuluje lymfatický systém. Echinaceu je vhodné užívat jako prevenci před vznikem respiračních infekcí a dále v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému (stres, vyčerpání, nevhodné stravování, opakovaná rentgenová vyšetření).

Echinaceové kapky jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh částí byliny. Pro jejich přípravu jsme zvolili echinaceové květy. Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organismem.

Složení:

Pitná voda, etanol – rafinovaný kvasný líh jemný, třapatka nachová.

Dávkování:

Děti od 3 let: 3x denně 10 kapek
Dospělí 3x denně 20 kapek

Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, poté udělejte týdenní přestávku a v užívání pokračujte. Před použitím protřepat.

Denní dávka obsahuje (60 kapek – 3 ml)
Extrakt obsahuje minimálně 40 % obj. alkoholu.

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním.

Skladujte při teplotě 5 – 25°C. Chraňte před světlem.

Doplněk stravy
Objem: 200ml

Vyrábí:

AROMATICA CZ s.r.o., Masarykovo nám.101/3, Šlapanice, CZ