Dental Activ Hřebíčkový zubní gel 100ml, Missiva

Akční cena

Katalogové číslo: 0127

Zubní gel obsahuje vysoké množství Xylitolu, který pomáhá účinně odstraňovat zubní plak a dlouhodobě chránit ústní dutinu. Hřebíčkový olej působí blahodárně na celou ústní dutinu a především na dásně.

165,00 Kč
Sleva 5%
156,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Missiva Dental Activ Hřebíčkový zubní gel 100ml

Zubní gel obsahuje vysoké množství Xylitolu, který pomáhá účinně odstraňovat zubní plak a dlouhodobě chránit ústní dutinu.
Usazování zubního kamene pomáhá snížit extrakt z Citronové trávy. Sladkou chuť dodává extrakt Stévie, který je 300 krát sladší než třtinový cukr. Xylitol snižuje tvorbu zubního plaku a vytváří tak dlouhotrvající pocit dobře vyčištěných zubů. Hřebíčkový olej působí blahodárně na celou ústní dutinu a především na dásně.

Návod k použití:

Na zubní kartáček naneste přiměřené množství a standardním postupem zuby vyčistěte. Děti do 6 let pod dohledem dospělého. Uchovávejte mimo dosah dětí při pokojové teplotě do 25°C.

Složení:

Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Xylitol, Sorbitol, Lauryl Glucoside, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Xanthan Gum, Eugenia Caryophyllus Oil, Eupatorium Rebaudianum Leaf Extract, Sodium Benzoate, Eugenol

Související produkty