Caboo+organic Dapple

Katalogové číslo: 510516

2 050,00 Kč
Sleva 5%
1 947,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Caboo+organic Steel Dapple je lehoučké a skladné nosítko pro děti. Díky svému střihu je ideální již pro nedonošená a malá miminka od váhy 3,5 kg do 15 kg. Nosítko je ušité z měkkého elastického šátkového materiálu a je předvázané a připravené k nošení.

Nošení dětí v nosítku Caboo+organic Dapple

Skladné a lehoučké šátkové nosítko Caboo+organic Dapple je ideální pro chvíle, kdy potřebujete mít volné ruce, ale zároveň potřebujete rychle uklidnit plačící miminko. Oblíbíte si ho díky jeho jedinečným vlastnostem:

 • Nosítko Caboo+organic je vhodné pro nošení malých miminek už od váhy 3,5 kg. Zpevněný horní okraj nosítka zlepšuje podporu hlavičky a krčních svalů v prvních měsících života. Nosítko podporuje také správné široké posazení nožiček ve tvaru písmene M a vytváří pevnou oporu páteři miminka.
 • Nosítko Caboo+organic je testované pro nošení dětí do 15 kg (doporučujeme však nosit děti přibližně do 10 kg, při větší zátěži se nosítko může prověšovat).
 • Nosítko Caboo+organic je ušité z měkkého a elastického šátkového materiálu.
 • V přední části nosítka je malá kapsička na zip pro všechny nezbytnosti.
 • Nosítko je skladné, lehoučké a velmi snadno se s ním manipuluje. Oceníte ho v létě na procházce či na výletě, kdy se v něm vy ani miminko nebudete potit.
 • V nosítku Caboo+organic lze také diskrétně kojit.
 • V nosítku Caboo můžete nosit děti v různých pozicích podle jejich věku - v poloze kolíbka, klokan, na boku.
 • Nosítko není vhodné pro dlouhodobé nošení větších dětí, kdy se nosítko může prověšovat. Chcete-li dítě nosit často a po delší časové úseky, doporučujeme pořídit spíše ergonomické nosítko, které poskytne stabilnější oporu vašim zádům.

Jak funguje nošení v nosítko Caboo+organic?

Nosítka Caboo jsou vhodná pro všechny rodiče, kteří by své dítě rádi nosili v šátku, ale netroufnou si ho vázat. Šátková nosítka Caboo jsou již předvázaná a ihned připravená k nošení dětí.

Caboo+organic se skládá ze dvou částí. První část tvoří samotné nosítko. Na zádech má překřížené popruhy s polstrovaným bederním panelem a na bocích má kruhy, kterými utáhnete popruhy přímo na svém těle. Do připraveného nosítka vložíte miminko.

Druhou část nosítka můžete a nemusíte použít. Je to vlastně pruh látky vhodný pro lepší stabilizaci dětského tělíčka, který zároveň zabraňuje nosítku v prověšení. Také zajistí pevnější podporu dětských zádíček a hlavičky. Tento pruh látky obtočíte kolem miminka a zavážete na zádech.

 Pohodlí nosítka Caboo pro nosící osobu

Manipulace s nosítkem Caboo je díky pružnému a poddajnému materiálu opravdu jednoduchá. Nosítko je vždy připraveno k použití a nemusíte je složitě vázat.

Nosítko je velmi variabilní pro nosící osobu a bude sedět drobným i mohutnějším postavám od konfekční velikosti 34 do velikosti 50.

Technické parametry

 • Nosítko dodáváme v důmyslném pytlíku, který obrácením přeměníte na fixační pruh nosítka.
 • Nosítko je navržené ve Velké Británii a ušité v Číně.
 • Vyrobeno z měkké biobavlny (98 % biobavlna, 2 % polyester).
 • Perte v pračce na 30 °C, před praním vložte do pracího vaku, čímž zamezíte nežádoucím zvukovým projevům.
 • Součástí nosítka Caboo je návod v českém jazyce a podrobný obrázkový manuál.

Srovnání nosítek Caboo

  materiál bederní panel podpora hlavy přední panel kapsička na zip velikost varianta doporučení

Caboo+Organic

98% biobavlna, 2% polyester zesílená opora ano měkký ano 34-50 luxusní pro ty, kteří milují design, biomateriál a nošení
Caboo Blend 60% bavlna, 40% polyester zesílená opora ano měkký ano 34-50 střední pro ty, kteří rádi nosí

Caboo Lite

60% bavlna, 40% polyester běžný ne měkký ne 34-46 ekonomická pro ty, kteří chtějí nosit s minimálními náklady

Caboo DXgo

vnější vrstva 70% polyester, 30% viskóza, síťovina - 100% polyester, Výplň - 100% polyethylen bederní pás ano měkký ne univerzální nosítko pro větší děti, bederní pás, velmi skladné pro nošení od 6,5-20 kg, umožňuje nošení na zádech i na bříše