BéBé-Jou Koupací kyblík Bébé Bubble Basic transparent

Katalogové číslo: BOBJ1401

Ergonomicky tvarovaný koupací kyblík, ve kterém se bude miminko cítit uvolněně a bezpečně.

549,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Koupací kyblík Bébé Bubble Basic transparent BéBé-Jou

Nechce se koupat? Při koupání křičí? Vyzkoušejte kyblík na koupání Bébé Bubble!

Koupání v něm probíhá ve svislé poloze. Dítě je tak s Vámi v tom nejtěsnějším kontaktu Face to Face. A zatímco si s ním povídáte, postupně ho ponořujete do vody v koupacím kyblíku. Jeho tvar kopíruje dělohu a proto dává miminku pocit ochrany a to samovolně zaujímá polohu, na kterou bylo zvyklé u maminky v bříšku. Vhodné od narození do 6 měsíců.

Bébé Bubble je pohodlný nejen pro Vaše miminko, ale také pro Vás samotné. Má široký lem, o který si pohodlně opřete předloktí při vodních hrádkách. I delší koupání Vašeho miminka bude pro Vás příjemné.

Koupání v koupacím kyblíku Vaše miminko nejen očistí, ale také pomůže tlakem vody uvolnit jeho peristaltiku. To oceníte, když ho bude nadmuté bříško bolet a ono nebude moci spát. Bébé-Bubble je lehce vyvýšený v zadní části a proto poskytuje podporu pro zádíčka i hlavičku. Vaše děťátko bude relaxovat v pozici, na kterou bylo zvyklé již u maminky v bříšku, od momentu svého narození až do 6 měsíců. Vnitřní ryska informuje o doporučené výšce hladiny vody.

Hmotnost: 1,853 kg

Rozměry: 46 x 46 x 35 cm

Související produkty