BéBé-Jou Dárková sada Fabulous Celestial Blue

Katalogové číslo: BOBJ0001

Roztomilá dárková sada v bílé barvě se vzorem Fabulous Celestial Blue potěší rodiče a pomůže při péči o miminko.

779,00 Kč
Sleva 5%
740,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

BéBé-Jou Dárková sada Fabulous Celestial Blue

Roztomilá čtyřdílná dárková sada potěší novopečené rodiče hned několikrát. Poprvé, když ji obdrží a pak pokaždé, když ji budou používat. Není to jenom krásný dárek, ale také velice praktická, krásně zabalená zvýhodněná sada. Obsahuje koupací teploměr, manikúru, hřeben a kartáč.

Manikúra obsahuje nůžky se zakulacenými konci, pilníček na nehty a také kleštičky na nehty. Vše je vyrobeno z nerezavějící ušlechtilé oceli. Krabička chrání před prachem a pomáhá udržovat manikuru v čistotě. Ale i přesto před každým použitím jednotlivé nástroje pečlivě očistěte a u novorozenců i desinfikujte roztokem lihu.

Dětským kartáčem vlásky nejen načešete, ale hlavičku jemně namasírujete. Je to proto, že na rozdíl od jiných kartáčů vyrobených z tvrdého silonu, kartáč od Bébé-Jou má měkký přírodní vlas nedráždící jemnou pokožku dětské hlavičky.

Hřeben je ergonomicky tvarován a díky zakulaceným špičkám zubů nemůže poškrábat při česání. Snadno se udržuje v čistotě umytím v teplé vodě s trochou mýdla.

Koupací teploměr do vaničky je velmi bezpečný, neobsahuje rtuť, a měřící trubička je chráněna plastem. Je také praktický, neboť na stupnici je značka pro optimální teplotu. Stačí jeden pohled a hned víte, zda má voda ve vaničce správnou teplotu.

Vyrobeno v Nizozemsku.

Hmotnost:

0,3 kg

Rozměry:

22,1 x 7 x 7 cm