Bavlněná plena 70x70cm želva a šnek, Libštátské pleny

Katalogové číslo: 10142

74,00 Kč
Sleva 5%
70,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Barva: bílá , fialová , modrá , modrá světlá , zelená
  • Značka: Libštátské pleny
  • Velikost: 70 x 70 cm

Popis

Bavlněná plena Želva a Šnek 70x70cm

Plenka je vyrobena ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost, měkkost. Plena je tak příjemnější na dotyk a opticky plnější (plenka je vlastně dvouvrstvá). Další nepostradatelnou výhodou jsou 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prošitím, takže aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zvyšují mechanickou odolnost plenky po celou dobu jejího používání. Odolnost vůči sterilizaci vyvářkou nebo žehlením je samozřejmostí. Při správném ošetřování si zachová svůj tvar a nezaměnitelnou vysokou bělost. Tradiční 100% bavlněná tetra plenka schne o poznání rychleji oproti jiným, rádoby zmodernizovaným plenkám, vyrobených pozměněnou technologií s přidáním příměsí různých vláken nebo změnou finálního zušlechtění.

Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. Nezpůsobují alergické reakce a podporují zdravý vývoj kyčlí.

Celé generace miminek měly možnost poznat kvalitu "Libštátských plen".

Moderní potisk na pleně v podobě žabáků je veselý, v jasných barvách. Miminko má nárok na veselé obrázky, které ho navíc zabaví.

Plenka díky svému rozměru a kvalitě nabízí další možnosti využití. Například na přebalovací podložku, na váhu u lékaře, pod hlavičku miminka, jako stínítko na kočárek, nebo  při odříhnutí po kojení a následně při krmení jako bryndák, který vše zachytí a nebo také při zdravotních potížích jako obklad
Tip: Připravte si osušku nahřátou, pro miminko bude pak osušení ten nejpříjemnější okamžik
 Libštátské pleny – toho času jediné pleny vyrobené od „první nitky“ v ČR. Plenky se 100letou výrobní tradicí.

Doporučení:

Výbavičku pro miminko si můžete doplnit  o další  produkty z LTZ Libštát s.r.o. V prvních měsících života novorozence doporučujeme omývat a otírat miminko co nejméně smyčkovitou  tkaninou.  To Vám zaručí  bavlněné tetra  osušky a žínky. Bílé nebo s obrázky.

Rozměr:

70x70 cm

Gramáž:

136 g/m2

Materiál :

100% bavlna

 2 okraje pevné, 2 založené s prošitím

 

Výrobce: LTZ Libštát s.r.o., ČR