Bambino Mio učící plenka Outer Space 3+ roky

Akční cena

Katalogové číslo: BOBM3115.3

Učící kalhotky usnadňují přechod od plenek ke kalhotkám. Na rozdíl od plenek se učící kalhotky oblékají a svlékají místo přebalování a vaše dítě se tak může cítit jako velký chlapec nebo velká holčička.

269,00 Kč
Sleva 5%
255,00 Kč
269,00 Kč
Sleva 5%
255,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Bambino Mio učící plenka Outer Space

Učící plenka usnadňují přechod od plenek ke kalhotkám či slipům. Oblékají se stejně jako kalhotky a přitom absorbují jako plenky.

Když si dítě začne uvědomovat svoji potřebu jít na nočník, přichází ta správná chvíle pro učící plenky. Dítě přestanete přebalovat a místo toho si samo může obléci učící plenky, vlastně teď již kalhotky. Ale z počátku mu je dávejte, jen když je vzhůru a na spaní mu dávejte stále látkové pleny s plenkovými kalhotkami. Učící plenka látkovou nenahrazuje, zachytí jen malou příhodu, která může nastat, pokud je dítě zaujato hrou. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Můžete je dát dítěti jako dárek. Pomůže to zesílení jeho pocitu, že je již velké, a je více motivované se na nočník naučit. Pomáhají tak zrychlit proces učení se na nočník. Nepoužívejte je dříve, než je dítě k přechodu na nočník připraveno.

Učící plenka má tvar kalhotek, a je vybavena nepropustnou vrstvou a absorpční vrstvou, která zachytí ucvrknutí. Částečně tak chrání před znečištěním okolí i oděv dítěte.

Učící plenkové kalhotky nedávejte dítěti na noc či na spaní a pokud nemáte jinou možnost vložte do nich ještě další vkládací plenku, které zvýší absorpční kapacitu.

Před prvním použitím učící plenkové kalhotky minimálně dvakrát předeperte.

Tři velikosti: 18-24 měsíců, 2-3 roky, 3+ roky

  • 18-24měs - 11-13 kg
  • 2-3 roky - 13-15 kg
  • 3+ roky - 15+ kg

Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, polyuretanový zátěr.

Praní: v pračce při 40°C, může se sušit v sušičce při nízké teplotě, nežehlit - žehlením se snižuje absorpční schopnost.