Arnikový gel 100ml, Aromatica

Katalogové číslo: ARO0209

  • k regenerační a uvolňující masáži při nadměrné svalové a kloubní zátěži
  • péče o pokožku při poúrazových stavech pohybového aparátu
173,00 Kč
Sleva 5%
164,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Arnikový gel 100 ml

Jemný gel s extrakty z arniky horské a měsíčku lékařského pro regenerační masáž po nadměrné námaze. Rychle se vstřebává bez pocitu mastnoty, podporuje zklidnění, uvolnění a regeneraci pokožky v oblasti kloubů, svalů a vazů. Bylinné extrakty napomáhají regeneraci kůže, podporují cirkulaci krve a mírní vznik otoků a otlaků.

Arnika je tradičně využívána k péči o pokožku v oblasti modřin, pohmožděnin, vymknutí, otoků, namožených svalů a ztuhlých svalů a kloubů či zad. Mimo jiné se arnika využívá při žilní nedostatečnosti, protože obsažené látky podporují cirkulaci krve.

Měsíček lékařský ma prokázaný protizánětlivý účinek. Extrakt má také poměrně vysoký obsah fytosterolů, které stimulují tvorbu kolagenu a tím podporují přirozenou ochrannou bariéru kůže vůči vlivům okolního prostředí

Všechny ingredience:

Aqua, Isopropyl Myristate, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Helianthus Annuus Seed Oil, Arnica Monatana Flower Extract, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Lavandula Angustifolia Oil, Calendula Officinalis Flower Extract

Upozornění:

U lidí s citlivou pletí doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství gelu do pokožky. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte při alergii na arniku.