Anavy Easy Dýně PAT

Katalogové číslo: 702202

Rostoucí plena "vše v jednom" štíhlého střihu pro snadné přebalování. Součástí jsou nepromokavé kalhotky a velmi savá bambusová jádra.

569,00 Kč
Sleva 20%
455,00 Kč

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Barva: oranžová
  • Značka: Anavy
  • Zapínání: patentky

Popis

Anavy Easy Dýně na patentky

Plena Anavy Easy má štíhlý střih a jedná se o systém "vše v jednom" pro snadné přebalování. Poroste s vaším dítětem díky jednoduchému systému patentků. Plena se skládá z nepromokavých, ale velmi prodyšných kalhotek a dvou savých jader z bambusového froté s vysokou absorbcí. Proti protečení chrání jemné gumičky v pase a kolem nožiček.

anavy_prebalovaci_podlozka_pul

Pro jak velké dítě?

Plenku lze použít pro děti od 4 kg do cca 15 kg.

Jak používat?

Plenka se zapíná pomocí patentků. Pro menší děti se plenka zmenšuje pomocí patentků v přední části. Pro děti do 6 kg doporučujeme použít pouze jedno krátké savé jádro, později savost pleny zvýšíte použitím dlouhého savého jádra či obou jader naráz. Můžete si také dokoupit samostatná savá jádra na výměnu, když nepromokavé kalhotky nebudou znečištěné.

anavy_easy_vnitrek

TIP Eko Broučka: Pro děti, kterým vadí mokrá plena, můžete použít flísovou separační vložku, která zajistí pocit sucha.

Materiál:

  • savá jádra: 80% viskóza (bambus), 20% polyester (z recyklovaných PET lahví)
  • podšívka: 100% polyester
  • vnější vrstva: 100% polyester (recyklovaný) s polyuretanovým zátěrem 

Díky vysoké prodyšnosti je někdy možné pozorovat vlhkost na vnější straně kalhotek, která je způsobena kondenzací vodních par. Nejedná se o vadu materiálu.

Péče:

Plenky dosáhnou maximální savosti po několika vypráních. Doporučujeme prát na 60°C, skladovat na sucho v kbelíku. Sušit můžete volně i v sušičce na šetrný program. Nepoužívejte aviváž ani bělidla na bázi chloru. Sůl na skvrny či agresivnější prací prostředky mohou způsobit blednutí. Na skvrny od stoličky doporučujeme potření žlučovým mýdlem.

prani-plenky-60

Míry:

pas: 22 - 56+ cm
stehno: 12 - 34+ cm
sed: 34 - 46 cm
hmotnost dítěte: od narození do cca 15 kg (záleží na proporcích dítěte)

Všechny materiály jsou certifikované pro děti do 3 let. Použitá gumička neobsahuje latex. Na plenkách mohou být značky z výroby, které po vyprání zmizí. Barva patentků a lemování se může lišit od barvy na fotografii. Vždy jsou zvoleny barevně ladící patentky a obšití.
Plenky jsou navrženy a vyrobeny ČR.